LG 77" OLED evo C64 4K TV 2026 - OLED77C64LA
ny
fra 38 999,-
Tilgjengelig i 1 butikker
banner-image
Sammenligning av produkter
Ny
Bluetooth
Energiklasse (HDR)
F
Skjermstørrelse
98 "
Produktinformasjon
Opplev fantastiske kontraster og silkemyk 165 Hz gaming med LG OLED C64
Spesifikasjon
Produkt
ProduktnavnLG 77" OLED evo C64 4K TV 2026 - OLED77C64LA