LG 83" 4K OLED TV 2026 - OLED83B65LA.AEU
ny
fra 34 999,-
Tilgjengelig i 1 butikker
banner-image
Sammenligning av produkter
Ny
Smart TV
Ja
Ja
Wi-Fi
Bluetooth
Energiklasse (HDR)
F
Skjermstørrelse
98 "
Produktinformasjon
Få perfekt sortnivå og ultrajevn 144 Hz-gaming med denne OLED-TV-en
Spesifikasjon
Produkt
ProduktnavnLG 83" 4K OLED TV 2026 - OLED83B65LA.AEU