Mill Invisible panelovn PA1000LWIFI4 hvit
Mill Invisible Smart WiFi Gen 4 panelovn 1000W - Stål, WiFi + Mill-app, Strømbesparende PID-teknologi, våtromsgodkjent, 16 m² - Klima & varme Panelovner...
fra 1 999,-
Tilgjengelig i 4 butikker
banner-image
Sammenligning av produkter
Wi-Fi
Ja
Nei
Effekt
0.8 kW
1.3 kW