Mill Invisible Wi Fi Gen4 panelovn PA1300WIFI4BLACK sort
Mill Invisible Smart WiFi Gen 4 panelovn 1300W (sort) - avrundet design, stillegående, energieffektiv, appstyrt for optimal komfort - Klima & varme Panelovner...
fra 2 349,-
Tilgjengelig i 2 butikker
banner-image
Sammenligning av produkter
Effekt
1.3 kW
2.0 kW
Termostat
Nei
Størrelse
Liten
Liten
Bærbar
Nei
Produktinformasjon
Mill Invisible Wi-Fi Gen4 Panelovn PA1300WIFI4BLACK – Den perfekte varmeløsningen for ditt hjem!
Moderne teknologi for bedre komfort
Trygg og allsidig i bruk
Spesifikasjoner
  • Merke: Mill
  • Modell: Invisible Wi-Fi Gen4 PA1300WIFI4BLACK
  • Varmeeffekt: 1300W