Mill Invisible Wi Fi Gen4 panelovn PA1500WIFI4 hvit
Mill Invisible Smart WiFi Gen 4 panelovn 1500W - Stål, WiFi + Mill-app, Strømbesparende PID-teknologi, våtromsgodkjent, 22 m² - Klima & varme Panelovner...
fra 2 299,-
Tilgjengelig i 3 butikker
banner-image
Sammenligning av produkter
Wi-Fi
Ja
Ja
Effekt
2.0 kW
0.8 kW