Mill Invisible WiFi Gen4 panelovn PA1050LWIFI4 hvit
Mill Invisible Smart WiFi Gen 4 panelovn 1050W - Stål, WiFi + Mill-app, strømbesparende PID-teknologi, våtromsgodkjent, 17 m² - Klima & varme Panelovner...
fra 1 999,-
Tilgjengelig i 4 butikker
banner-image
Sammenligning av produkter
Effekt
0.8 kW
0.6 kW