SAMA G750 750W White G0750 WHGFF001 EU
SAMA G750 White 80+ Gold, ATX 3.1 (G0750-WHGFF001-EU) - Strøm: 750W - 80 PLUS certification: 80 PLUS Gold...
fra 869,-
Tilgjengelig i 3 butikker
Produktinformasjon
Topplisten: Sama Strømforsyning
-1%
SAMA G850 850W White G0850 WHGFF001 EU
899,-
-2%
SAMA G1000 1000W Black G1000 BKGFF001 EU
4
-1%
SAMA G1000 1000W White G1000 WHGFF001 EU
4
-1%