Samsung F24T452FQR 24" Full HD IPS Skjerm med 75 Hz Oppdateringsfrekvens - Svart
-3%
Full HD-skjerm med allsidige ergonomiske funksjoner...
fra 1 489,-
Tilgjengelig i 1 butikker
banner-image
Sammenligning av produkter
-3%
Skjermoverflate
Matt
Matt
Oppdateringsfrekvens
165 Hz
75 Hz
100 Hz
Skjermteknologi
LCD
LCD
Oppløsning
1920x1080 (Full HD)
1920x1080 (Full HD)
Produktinformasjon
Samsung F24T452FQR - Perfekt HD-skjerm til ditt hjemmekontor
Er du på utkikk etter en {{BRAND}}-skjerm som kombinerer stil og ytelse? Da bør du sjekke ut Samsung F24T452FQR! Med en skjermdiagonal på 61 cm (24") og en klar oppløsning på 1920 x 1080 piksler (Full HD), gir denne skjermen deg en skarp og engasjerende visuell opplevelse som er perfekt for både arbeid og underholdning.
Nøkkelfunksjoner av Samsung F24T452FQR
Skjermen er utstyrt med en rekke imponerende spesifikasjoner:
  • Oppdateringsfrekvens: 75 Hz – opplev jevnere grafikk og redusert skjermriving.
  • Responstid: Bare 5 ms – perfekt for gaming og raske videovisninger.
  • Ergonomiske funksjoner: Justerbar høyde, svivel, og tiltbare muligheter for optimal komfort.
  • Innebygd USB-hub: To USB-porter for enkel tilkobling av enheter.
Bruksområder for Samsung F24T452FQR
Hvorfor velge Samsung F24T452FQR?
Spesifikasjon
Produkt
ProduktnavnSamsung F24T452FQR
MerkeSamsung
FargeSvart
ModellnavnSamsung F24T450
Spesifikasjoner
TypeStandard
Oppløsning1920x1080 (Full HD)
Responstid5 ms
Responstid (eksakt verdi)5.0 ms
PaneltypeIPS/PLS
SkjermoverflateMatt
Fargedybde8-bit
Kontrast1000 :1
Innebygde høyttalere
Nei
Innsynsvinkel (horisontalt)178.0 °
Innsynsvinkel (vertikalt) 178.0 °
Lanseringsår2020
VESA-feste
Ja
VESA-mål100x100 mm
Energiklasse (HDR)E
Kamera (innebygd)
Nei
Adaptiv synkroniseringAMD Freesync
Bilde-i-Bilde (PIP)
EnergiklasseE
Pixelstørrelse0.2745 mm
Mål
Bredde53.9 cm
Dybde332.8 mm
Dybde uten stativ39.4 mm
Høyde370.9 mm
Høyde (uten stativ)322, 8 mm
Høyde (med stativ)370, 9 mm
Dybde (uten stativ)39, 4 mm
Dybde (med stativ)224 mm
Vekt (uten stativ)2, 6 kg
Vekt (med stativ)4, 51 kg
Funksjoner
Bærbar
Pivotfunksjon (kan stilles på høykant)
Ja
Hev- og senkbar
Vippbar (kan vippes bakover/fremover)
Vridbar (rotere i sidledd/horisontalt)
Høydejustering130 mm
RGB
Tilkoblinger
HDMI
DisplayPort-typeStandard
Antall HDMI2
Thunderbolt
DVI
Antall DVI
USB
Antall USB2
USB-typeUSB-A
VGA
Antall VGA
Hodetelefonutgang
3,5mm In (AUX)
Ethernet
DisplayPort
Antall DisplayPort1
VGA inn
DVI inn
HDMI-versjon1.4
Innebygd USB-hub
USB-kontakt (totalt)2 stk
Antall DisplayPort-innganger1 stk
USB for videosignal
USB 2.02 stk
Type USB-kontaktUSB (Type A)
Typ av DisplayPort-kontaktStandard
Antall HDMI-innganger2
USB-C Power Delivery
HDCP
DisplayPort-versjon1.2
HDMI-porter2
Design
Justerbar høyde
Kurvet skjerm
Vridbar
Tiltbar
Pivot 90°
Design panelFlat
SkjermformFlat
Strømforsyning
Strømforbruk (i drift)21 W
Strømforbruk (standby)0.5 W
Strømforbruk standby/hvilemodus0.3 W
Strømforbruk operativ21 W
Energiforbruk i SDR-modus (per 1000 t)15 kWh
Strømforbruk (1000h)15.0 kW/h
Størrelse
Produktvekt4 kg
Skjerm
Berøringsskjerm
Bærekraftinformasjon
EPEAT-klassifisering
TCO-merking
Bærekraftsertifiseringer TCO, Energy Star
Bilde
Skjermstørrelse23.8 "
Oppdateringsfrekvens75 Hz
Sideforhold16:9 (Wide)
HDR
Lysstyrke (nits)250.0 cd/m2
SkjermteknologiLCD
Skjermoppløsning1920 x 1080 piksler
Lagring
Minnekortleser
Kompatibilitet
3D-støtte (3D-Ready)
Synkroniseringsmetode
Generelt
Multitouch
TypPC-skjerm 23-30"
Lydegenskaper
Integrerte høyttalere
Annet
NøkkelordSamsung skjerm
Miljøvennlige
TCO-sertifiseringTCO Displays 8.0
MiljømerkingEnergystar
Bildeegenskaper
Bildestørrelse24 Tommer
Bildeforhold16:9
Maks oppløsning1920x1080
Visninngsvinkel (horisontal)178 Grader
BakgrunnsbelysningLED (lysdiode)
Responstid (GtG:Grey-to-Grey)5 ms
Maskinvarekalibrering
Fordeler og ulemper
Fordeler med dette produktet
Ulemper med dette produktet
FAQ
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 1 489,- den billigste prisen for Samsung F24T452FQR 24" Full HD IPS Skjerm med 75 Hz Oppdateringsfrekvens - Svart blant 1 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste pc skjermer for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.