Samsung Odyssey G3 S24AG300NU
Samsung Odyssey G3 S24AG300NU
Samsung Odyssey G3 S24AG300NU 24" LCD, 1920x1080, 144Hz, VA, 1ms...
fra 2 039,-
Sammenligning av produkter
Samsung Odyssey G3 S24AG300NU
Samsung Odyssey G3 S24AG300NU
1920x1080 (Full HD)
2560x1440
Oppdateringsfrekvens
75 Hz
165 Hz
Produktinformasjon
Opplev Gaming på Et Helt Nytt Nivå med Samsung Odyssey G3 S24AG300NU
Er du klar for å ta gamingopplevelsen din til nye høyder? Samsung Odyssey G3 S24AG300NU er den perfekte skjermen for en gamer som deg! Med en 24.0"-skjerm og Full HD-oppløsning (1920x1080) gir denne skjermen deg krystallklare bilder og fantastisk detaljer, så du kan se hvert eneste element i spillet ditt.
Enestående Ytelse med Rask Oppdateringsfrekvens
Få ut det beste av spillene dine med en oppdateringsfrekvens på 144 Hz og en lynrask responstid på 1 ms. Dette betyr færre forsinkelse og mer action i hvert spill! Uansett om du er midt i intens konkurranse eller under hektisk utforskning, vil Samsung Odyssey G3 S24AG300NU gi deg en jevn og responsiv opplevelse.
Klar for Alt Med Fantastisk Synsvinkel og Tilpasning
Solid Design og Spesifikasjoner
  • Paneltype: VA
  • Kontrastforhold: 3000:1
  • Lysstyrke: 250 cd/m²
  • VESA-feste: Ja (100x100 mm)
  • Vekt: 2.6 kg (uten stativ)
Produkt
ProduktnavnSamsung Odyssey G3 S24AG300NU
MerkeSamsung
FargeSvart
ModellnavnSamsung Odyssey G3 S24AG300
Spesifikasjoner
TypeGaming
Oppløsning1920x1080 (Full HD)
Responstid1 ms
Responstid (eksakt verdi)1.0 ms
Adaptiv synkroniseringAMD FreeSync Premium
PaneltypeVA
Fargedybde8-bit
Pixelstørrelse0.2767 mm
Nei
Kamera (innebygd)
Nei
Bilde-i-Bilde (PIP)
Innsynsvinkel (horisontalt)178.0 °
Innsynsvinkel (vertikalt) 178.0 °
EnergiklasseF
VESA-feste
Ja
VESA-mål100x100 mm
SkjermoverflateMatt
Mål
Høyde (med stativ)49.8 cm
Høyde (uten stativ)33.3 cm
Dybde (med stativ)21.9 cm
Dybde uten stativ7.6 cm
Vekt (med stativ)4.1 kg
Vekt (uten stativ)2.6 kg
Bredde54.4 cm
Antall USB
VGA
Antall VGA
Hodetelefonutgang
3,5mm In (AUX)
Ethernet
DisplayPort
Antall DisplayPort1
DisplayPort-versjon1.2
HDMI-porter1
Tiltbar
Pivot 90°
Strømforsyning
Strømforbruk (i drift)21 W
Strømforbruk (standby)0.5 W
Strømforbruk (1000h)21.0 kW/h
Skjerm
Berøringsskjerm
Bærekraftinformasjon
EPEAT-klassifisering
TCO-merking
Bilde
Skjermstørrelse24.0 "
Oppdateringsfrekvens144 Hz