Samsung Odyssey G3 S24AG324NU
Samsung Odyssey G3 S24AG324NU
Samsung Odyssey G3 S24AG324NU - LED-skjerm - Full HD (1080p) - 24" (LS24AG324NUXEN) - Skjermstørrelse: 24" - Oppløsning : 1920 x 1080 - HD: Full HD - USB-C: 0 - DVI: 0 - DP: 1 - HDMI: 1 - Berøringsskjerm: Nei - Høyttalere: Nei - Skjermform: Flat - Høydejustering: Ja - Svivel: Nei - Svingtapp: Ja - Energieffektivitetsklasse: E......
fra 2 792,-
Tilgjengelig i 1 butikker
Samsung Odyssey G3 S24AG324NU - LED-skjerm - Full HD (1080p) - 24"
Siste kjente pris:
banner-image
Sammenligning av produkter
Samsung Odyssey G3 S24AG324NU
Samsung Odyssey G3 S24AG324NU
Oppløsning
3440x1440 (UltraWide)
Oppdateringsfrekvens
165 Hz
165 Hz
Produktinformasjon
Oppdag Gaming Målestokk med Samsung Odyssey G3 S24AG324NU
Rask Respons og Jevn Spilling
  • Responstid: Bare 1 ms – det betyr at reaksjonene dine blir umiddelbart synlige på skjermen!
  • Oppdateringsfrekvens: Slipp unna hakkete bevegelser med 165 Hz oppdatering!
  • AMD FreeSync: Nyt uavbrutt action og fantastisk grafikk.
Ergonomisk Design for Maksimal Komfort
Bygget for Kompatibilitet
Enten du spiller konsollspill eller PC-spill, tilkoblingsmulighetene er på plass:
  • 1 HDMI-port
  • DisplayPort for rask tilkobling
  • Hodetelefonutgang for immersiv lydopplevelse
Visuell Opplevelse som Fanger Øyet
Fleksibel Montering
Vil du ha et ryddig spilloppsett? Samsung Odyssey G3 S24AG324NU er VESA-kompatibel med mål på 100x100 mm, så du kan enkelt montere skjermen på veggen eller bruke en tilpasset skjermarm for optimal plassutnyttelse.
Konklusjon
Spesifikasjon
Produkt
ProduktnavnSamsung Odyssey G3 S24AG324NU
MerkeSamsung
FargeSvart
ModellnavnSamsung S24AG324
Spesifikasjoner
TypeGaming
Oppløsning1920x1080 (Full HD)
Responstid1 ms
Responstid (eksakt verdi)1.0 ms
Adaptiv synkroniseringAMD FreeSync Premium
Fargedybde8-bit
Pixelstørrelse0.2767 mm
Nei
Kamera (innebygd)
Nei
Bilde-i-Bilde (PIP)
Innsynsvinkel (horisontalt)178.0 °
Innsynsvinkel (vertikalt) 178.0 °
EnergiklasseE
VESA-feste
Ja
VESA-mål100x100 mm
PaneltypeVA
Mål
Bredde54.4 cm
Dybde234.2 mm
Dybde uten stativ9.2 cm
Dybde (med stativ)234, 2 mm
Høyde (med stativ)498, 7 mm
Vekt (med stativ)4, 55 kg
Dybde (uten stativ)92 mm
Høyde (uten stativ)333, 3 mm
Vekt (uten stativ)3 kg
Funksjoner
Bærbar
Pivotfunksjon (kan stilles på høykant)
Ja
Hev- og senkbar
Vippbar (kan vippes bakover/fremover)
Vridbar (rotere i sidledd/horisontalt)
RGB
Høydejustering
Antall USB
VGA
Antall VGA
Hodetelefonutgang
3,5mm In (AUX)
Ethernet
DisplayPort
Antall DisplayPort1
DisplayPort-versjon1.2
VGA inn
DVI inn
Innebygd USB-hub
USB for videosignal
Typ av DisplayPort-kontaktStandard
USB-C Power Delivery
HDCP
HDMI-porter1
HDMI-versjon1.4
Tiltbar
Pivot 90°
Design panelFlat
SkjermformFlat
Strømforsyning
Strømforbruk (i drift)16 W
Strømforbruk (standby)0.5 W
Strømforbruk (1000h)16.0 kW/h
Skjerm
Berøringsskjerm
Bærekraftinformasjon
EPEAT-klassifisering
TCO-merking
SertifiseringerWindows 10
Bilde
Skjermstørrelse24.0 "
Oppdateringsfrekvens165 Hz
Sideforhold16:9 (Wide)
HDR
Lysstyrke (nits)250.0 cd/m2
SkjermteknologiLCD
Skjermoppløsning1920 x 1080 piksler
Lagring
Minnekortleser
Kompatibilitet
Type VESA-feste100x100mm
3D-støtte (3D-Ready)
Synkroniseringsmetode
Generelt
Multitouch
TypGamingskjerm, PC-skjerm 23-30"
Annet
NøkkelordSamsung skjerm
Bildeegenskaper
Bildestørrelse24 Tommer
Bildeforhold16:9
Maks oppløsning1920x1080
BakgrunnsbelysningLED (lysdiode)
Maskinvarekalibrering
Fordeler og ulemper
Fordeler med dette produktet
Høy oppdateringsfrekvens + FreeSync. Oppløsningsfrekvensen på 165 Hz og AMD FreeSync Premium sikrer glatt bevegelse og roligere opplevelse i raske spill.