Samsung F27t450fzu - T45f Series - Led-Skjerm - 27" - 1920 X 1080 Full Hd (1080P) @ 75 Hz - Ips - 250 Cd/M² - 1000:1 - 5 Ms - 2Xhdmi, Displayport - Høyttalere - Svart...
fra 1 649,-
Tilgjengelig i 2 butikker
Samsung F27T450FZU - T45F Series - LED-skjerm - Full HD (1080p) - 27"
Siste kjente pris:
banner-image
Sammenligning av produkter
Samsung T45F 27" Full HD LED PC-skjerm med 75Hz og IPS-panel, Svart
-76%
Skjermteknologi
LCD
LED
LCD
Oppdateringsfrekvens
165 Hz
75 Hz
165 Hz
Oppløsning
2560x1440
1920x1080 (Full HD)
Skjermoverflate
Matt
Matt
Produktinformasjon
Opplev Samsung F27T450FZU - Din perfekte Full HD-skjerm!
Følg med på detaljer og ytelse
Skjermen har en oppdateringsfrekvens på 75 Hz og en responsstid på kun 5 ms, noe som gir deg jevn og flytende visning uten skjermhopping. Takket være den fantastiske IPS/PLS-panelteknologien, får du riktige farger og bedre lysstyrke, med en maksimal lysstyrke på 250 cd/m². Kontrastforholdet er også imponerende med 1000:1, og du kan stole på å få fantastiske detaljer i mørke og lyse scener alike.
Ergonomi og tilkoblingsmuligheter
Miljøvennlig og sertifisert
Perfekt for alle bruksområder
Så hva venter du på? Ta steget mot en bedre visningsopplevelse med Samsung F27T450FZU!
Spesifikasjon
Produkt
ProduktnavnSamsung F27T450FZU
MerkeSamsung
FargeSvart
ModellnavnSamsung T45F 27"
Spesifikasjoner
TypeStandard
Oppløsning1920x1080 (Full HD)
Responstid5 ms
Responstid (eksakt verdi)5.0 ms
Adaptiv synkroniseringAMD Freesync
PaneltypeIPS/PLS
Fargedybde8-bit
Kontrast1000 :1
Innebygde høyttalere
Ja
Kamera (innebygd)
Nei
Bilde-i-Bilde (PIP)
Nei
Innsynsvinkel (horisontalt)178.0 °
Innsynsvinkel (vertikalt) 178.0 °
EnergiklasseD
VESA-feste
Ja
VESA-mål100x100 mm
Mål
Dybde uten stativ3.9 cm
Bredde61.2 cm
Høyde (uten stativ)363, 6 mm
Høyde (med stativ)391, 6 mm
Dybde (uten stativ)39, 4 mm
Dybde (med stativ)224 mm
Vekt (uten stativ)3, 2 kg
Vekt (med stativ)4, 6 kg
Funksjoner
Høydejustering
Tilkoblinger
HDMI
DisplayPort-typeStandard
Antall HDMI2
Thunderbolt
DVI
Antall DVI
USB
Antall USB2
USB-typeUSB-A
VGA
Antall VGA
Hodetelefonutgang
3,5mm In (AUX)
Ethernet
HDMI-versjon1.4
DisplayPort
Antall DisplayPort1
DisplayPort-versjon1.2
HDMI-porter1, 2
Innebygd USB-hub
Design
Justerbar høyde
Kurvet skjerm
Vridbar
Tiltbar
Pivot 90°
SkjermformFlat
Strømforsyning
Strømforbruk (i drift)17 W
Strømforbruk (standby)0.5 W
Strømforbruk (1000h)17.0 kW/h
Skjerm
Berøringsskjerm
Bærekraftinformasjon
SertifiseringerEnergy Star, TCO
EPEAT-klassifisering
TCO-merkingTCO 8.0
Bærekraftsertifiseringer TCO, Energy Star
Bilde
Skjermstørrelse27.0 "
Oppdateringsfrekvens75 Hz
Sideforhold16:9 (Wide)
HDR
Lysstyrke (nits)250.0 cd/m2
Skjermoppløsning1920 x 1080 piksler
SkjermteknologiLED
Lagring
Minnekortleser
Fordeler og ulemper
Fordeler med dette produktet
Ulemper med dette produktet
FAQ
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 1 649,- den billigste prisen for Samsung T45F 27" Full HD LED PC-skjerm med 75Hz og IPS-panel, Svart blant 2 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste pc skjermer for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.