Samsung S32C390EAU
Samsung S32C390EAU
Samsung Curved LS32C390EAUXEN 32" - Full HD, VA, 75Hz, 4ms...
fra 2 679,-
Tilgjengelig i 2 butikker
banner-image
Sammenligning av produkter
Samsung S32C390EAU
Samsung S32C390EAU
Oppløsning
3440x1440 (UltraWide)
1920x1080 (Full HD)
1920x1080 (Full HD)
Oppdateringsfrekvens
165 Hz
60 Hz
Skjermoverflate
Matt
Matt
Skjermteknologi
LCD
LCD
Produktinformasjon
Oppdag Samsung S32C390EAU – Din Perfekte Gaming- og Underholdningsskjerm
Kurvet Design for Bedre Opplevelse
Banebrytende Teknologi og Ytelse
Med en oppdateringsfrekvens på 75 Hz og en lynrask responstid på 4 ms, er denne skjermen perfekt for gaming og levende videoopplevelser. Nyt et kontrastforhold på 3000:1 som bringer dybde og klarhet til alt du ser på.
Praktiske Spesifikasjoner
  • Skjermteknologi: VA LCD
  • Lysstyrke: 250 cd/m²
  • Innebygde høyttalere: Ja
  • VESA-feste: Ja, for enkel montering
  • Strømforbruk: 27 W i vanlig bruk
  • Stativ medfølger: Ja
  • HDMI-porter: 2
  • DisplayPort: 1 (versjon 1.2)
Bruksområder og Fordeler
Gjør deg klar for en helt ny måte å oppleve innhold på, og grip din Samsung S32C390EAU i dag!
Spesifikasjon
Produkt
ProduktnavnSamsung S32C390EAU
MerkeSamsung
FargeSort, Grå
ModellnavnSamsung S32C390EAU
Spesifikasjoner
PaneltypeVA
Kontrast3000 :1
Innsynsvinkel (horisontalt)178.0 °
Innsynsvinkel (vertikalt) 178.0 °
VESA-feste
Ja
Kamera (innebygd)
Nei
TypeGaming
Innebygde høyttalere
Ja
Adaptiv synkroniseringAMD Freesync
Bilde-i-Bilde (PIP)
Nei
EnergiklasseF
Responstid4 ms
Responstid (eksakt verdi)4.0 ms
Oppløsning1920x1080 (Full HD)
Fargedybde8 bit
Mål
Dybde uten stativ13.4 cm
Bredde70.88 cm
Høyde (uten stativ)426 mm
Høyde (med stativ)514, 4 mm
Dybde (uten stativ)133, 5 mm
Dybde (med stativ)271, 7 mm
Vekt (uten stativ)4, 9 kg
Vekt (med stativ)6, 48 kg
Funksjoner
Bærbar
Pivotfunksjon (kan stilles på høykant)
Hev- og senkbar
Vippbar (kan vippes bakover/fremover)
Vridbar (rotere i sidledd/horisontalt)
FunksjonerFlimmerfri
RGB
Høydejustering
Tilkoblinger
HDMI
Thunderbolt
DVI
Antall DVI
USB
VGA
Antall VGA
3,5mm In (AUX)
Ethernet
VGA inn
DVI inn
Hodetelefonutgang
Innebygd USB-hub
USB for videosignal
USB-C Power Delivery
HDCP
DisplayPort-versjon1.2
Antall USB
Antall DisplayPort1 st
DisplayPort-typeStandard
HDMI-versjon1.4
HDMI-porter2
DisplayPort
Antall HDMI2
Design
Tiltbar
Design panelBuet
Skjermkrumming1000R
Justerbar høyde
Vridbar
Pivot 90°
Skjermkurve1000R
Kurvet skjerm
SkjermformBøyd
Strømforsyning
Strømforbruk (standby)0.5 W
Strømforbruk (i drift)27 W
Skjerm
Berøringsskjerm
Bærekraftinformasjon
EPEAT-klassifisering
TCO-merking
Bilde
Oppdateringsfrekvens60 Hz
Sideforhold16:9 (Wide)
SkjermteknologiLCD
Skjermstørrelse32.0 "
Lysstyrke (nits)250.0 cd/m2
HDR
Skjermoppløsning1920 x 1080 piksler
Lagring
Minnekortleser
Kompatibilitet
3D-støtte (3D-Ready)
Synkroniseringsmetode
Generelt
Multitouch
TypBuede skjerm, Gamingskjerm, PC-skjerm 31", Stor PC-skjerm