Samsung 65" Hotel TV HG65U700FEUXEN
-1%
65" 4K hotell-TV med LYNK Cloud-styring og smarte funksjoner tilpasset gjestene...
fra 9 864,-
Tilgjengelig i 4 butikker
banner-image
Sammenligning av produkter
-1%
Skjermstørrelse
55 "
50 "
Smart TV
Ja
Ja
Wi-Fi
Bluetooth
Energiklasse (HDR)
G
Produktinformasjon
Samsung 65" Hotel TV HG65U700FEUXEN - En TV for den moderne gjest
Opplev en ny dimensjon av underholdning med Samsung 65" Hotel TV HG65U700FEUXEN. Denne imponerende TV-en med en diagonal på 65 tommer bringer utrolige 4K UHD-bilder til ethvert rom, noe som gir gjestene en kinoopplevelse utenom det vanlige. Med den avanserte Tizen 9 OS plattformen kan du enkelt navigere gjennom ulike apper og innhold.
Banebrytende teknologi for strømming
Optimalisert for hotell og reiseliv
Fantastiske bildekvalitet og stil
Velg Samsung 65" Hotel TV HG65U700FEUXEN for en allsidig og moderne underholdningsløsning som garanterer et tilfredsstillende opphold for hver gjest. Er det ikke på tide at du oppgraderer hotellrommet ditt med denne fantastiske TV-en?
Spesifikasjon
Produkt
ProduktnavnSamsung 65" Hotel TV HG65U700FEUXEN
MerkeSamsung
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 9 864,- den billigste prisen for Samsung 65" Hotel TV HG65U700FEUXEN blant 4 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste tv for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.