
Samsung Galaxy Watch4 Classic - svart - smartklokke med åskamsportsbånd - svart - 16 GB
Samsung Galaxy Watch4 Classic 3.05 Cm (SM-R880NZKADBT) - Type: Galaxy Watch - Kompatibilitet: Galaxy Watch 42 mm - Merkekompatibilitet: Samsung - Color: Sort...
For øyeblikket har vi ingen tilbud på dette produktet, men vi inviterer deg til å utforske lignende produkter som kan være av interesse.
Topplisten: Samsung Smartklokker

Samsung Galaxy Watch7 44mm BT Sølv
1 590,-
1
11

Samsung Galaxy Watch7 44mm LTE sølv
2 599,-
1
4

Samsung Galaxy Watch7 44mm BT Grønn
1 590,-
1
10

Samsung Galaxy Watch7 40mm BT Beige
1 970,-
1
7

Samsung Galaxy Fit3 Grå
445,-
2
15

Samsung Galaxy Watch7 44mm LTE grønn
2 239,-
1
6

Samsung Galaxy Watch8 Bluetooth 40mm Graphite
2 779,-
2 879,-
5
Populære produkter

Garmin Fenix 7 Pro Solar 47mm Black
5 690,-
11

Garmin Forerunner 965 White
4 972,-
2
3

Garmin Vivomove Sport Ivory
2 099,-
2
1

Xplora X6Play Sort
1 490,-
1
1

Garmin Fenix 7S Pro Solar 42mm Sølv
5 490,-
5 590,-
6

Garmin Forerunner 55 GPS Svart
1 649,-
3
11

Polar Ignite 2 Champagne/Gull
1 590,-
2
9

Polar Grit X Pro Svart
3 310,-
5

Garmin Venu 4 45mm Svart
5 190,-
11
Produktinformasjon
Samsung Galaxy Watch4 Classic - svart - smartklokke med åskamsportsbånd - svart - 16 GB (SM-R880NZKAEUD) - Type: Galaxy Watch - Kompatibilitet: Galaxy Watch 42 mm - Merkekompatibilitet: Samsung - Color: Sort
Spesifikasjon
Produkt
| Produktnavn | Samsung Galaxy Watch4 Classic - svart - smartklokke med åskamsportsbånd - svart - 16 GB |
| Merke | Samsung |
| Series | Samsung Galaxy |
Mål
| Bredde | 41, 5 mm |
| Dybde | 41, 5 mm |
| Vekt | 46, 5 g |
Design
| Glasstype | Corning Gorilla Glass 3 |
| Remfarge | Sort |
Trådløs
| Wi-Fi | Ja |
| Bluetooth-versjon | 5.0 |
Puls
| Pulsmåler | Ja |
Skjerm
| Skjermteknologi | OLED |
Internt
| Prosessorkjerner | 2 |
Batteri
| Batterikapasitet | 247 mAh |
Kommunikasjon
| GPS | Ja |
| GLONASS | Ja |
Display og Søkere
| Berøringsskjerm | Ja |
Pris og prishistorikk
TCL Movetime MT48 SvartGarmin Instinct 3 Solar 45mm Sunburst GrayGarmin Instinct 3 Amoled 45mm Citrine GrayGarmin Instinct 3 Amoled 50mm Fern Green Gray
Garmin Instinct 3 Solar 50mm Sunburst GrayDenver SWC 176BE BeigeDenver SWC 176RO RoseDenver SWC 176B Svart







