Samsung Odyssey G3 S27AG304NU
Samsung Odyssey G3 S27AG304NU
Samsung Odyssey G3 S27AG304NU 27" LED, 1920x1080, 144Hz, VA, 1ms...
fra 3 769,-
Sammenligning av produkter
Samsung Odyssey G3 S27AG304NU
Samsung Odyssey G3 S27AG304NU
Oppløsning
2560x1440
1920x1080 (Full HD)
Oppdateringsfrekvens
240 Hz
60 Hz
Skjermoverflate
Matt
Skjermteknologi
LED
IPS
Produktinformasjon