Samsung S27D390Gau Computer Monitor
Samsung S3 Curved PC-skjerm - 27" FHD, 1920x1080, 100Hz - Svart...
fra 1 642,-
Tilgjengelig i 2 butikker
banner-image
Sammenligning av produkter
Oppløsning
1920x1080 (Full HD)
Oppdateringsfrekvens
165 Hz
165 Hz
Skjermoverflate
Matt
Matt
Skjermteknologi
LCD
LCD
Produktinformasjon
Oppdag Samsung S27D390GAU Computer Monitor – Din Ideelle Skjermkjøp!
Skjermteknologi og Bilderesolusjon
Optimal Synsvinkel
Brukervennlig Design og Montering
  • Størrelse: 27" (68,6 cm)
  • Farge: Stilren sort
  • VESA-montering: Enkel veggmontering for bedre plassutnyttelse
  • Energieffektivitetsklasse: D – spare strøm uten at det går på bekostning av ytelse
  • Oppdateringsfrekvens: 100Hz for jevnere bilder