Oppdag Samsung ViewFinity S32D804E 32" 4K UHD-skjerm
Fantastisk bildekvalitet og ytelse
Ergonomisk design og tilkoblingsmuligheter
- Størrelse: 32"
- Oppløsning: 3840 x 2160 (4K)
- Oppdateringsfrekvens: 60Hz
- Paneltype: VA med 178° visningsvinkler
- Tilkoblinger: HDMI, DisplayPort, USB 3.0 hub
- Spesielle funksjoner: Mega Infinity Dynamic Contrast Ratio, Flicker-Free, Eye Saver Mode, 99% sRGB
Topplisten: Samsung PC skjermer
Samsung EM32Dx 31.5" E-Papirskjerm Quad HD med Wi-Fi - Hvit
Samsung Smart LED Signage MM015F A 136"