Samsung ViewFinity S32D804U 32" 4K UHD-skjerm med USB-C og HDR10
Skarp 4K UHD-teknologi gir eksepsjonell klarhet med 3840 x 2160 piksler...
fra 4 145,-
Tilgjengelig i 4 butikker
banner-image
Sammenligning av produkter
Oppløsning
2560x1440
1920x1080 (Full HD)
Oppdateringsfrekvens
180 Hz
60 Hz
Skjermoverflate
Matt
Skjermteknologi
LCD
IPS
Produktinformasjon
Samsung ViewFinity S32D804U 32" 4K UHD-skjerm – Din perfekte arbeidsmakker
Overlegen visuell opplevelse med HDR10
Ergonomisk design for optimal komfort
Allsidige tilkoblingsmuligheter
Beholder klarheten i alle lysforhold
Oppsummering
Opplev fordelene med Samsung ViewFinity S32D804U 32" 4K UHD-skjerm som er skapt for profesjonelle som forventer kvalitet. Med sineoverlegen bildekvalitet, ergonomiske design og allsidige tilkoblingsmuligheter, er dette skjermen som kan ta arbeidsopplevelsen din til et helt nytt nivå.
Spesifikasjon
Produkt
ProduktnavnSamsung ViewFinity S32D804U 32" 4K UHD-skjerm
MerkeSamsung
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 4 145,- den billigste prisen for Samsung ViewFinity S32D804U 32" 4K UHD-skjerm med USB-C og HDR10 blant 4 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste pc skjermer for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.