Oppdag Samsung ViewFinity S34C652V 34" Skjerm - Din Ultimate Produktivitetsløsning!
Fantastisk UWQHD-oppløsning for Optimal Produktivitet
Med en oppløsning på 3440 x 1440 (UWQHD) og et 21:9 sideforhold, får du 34 % mer skjermplass enn vanlige 16:9 skjermer. Dette betyr at du kan ha flere vinduer åpne samtidig, noe som gir deg mulighet til å multitask effektivt. Den høye oppdateringsfrekvensen på 100 Hz sikrer at alt går jevnt, enten du jobber med grafikk eller spiller spill.
Rik Fargegjengivelse Med VA-panel Teknologi
Koble Sammen Med Enkle Og Praktiske Løsninger
Slim Design og Ergonomiske Funksjoner
Oppsummering - En Skjerm Du Og Din Kreativitet Fortjener!
Spesifikasjon
Produkt
ProduktnavnSamsung ViewFinity S34C652V 34" skjerm
MerkeSamsung
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 4 650,- den billigste prisen for Samsung ViewFinity S34C652 34" UWQHD Curved Skjerm 100Hz blant 7 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste pc skjermer for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.