OLED gaming monitor

HP 9R181AA#ABB
| Farge | Svart |
| Skjermteknologi | OLED |
| HDR | Ja |
| Innebygde høyttalere | Ja |
| Antall HDMI | 2 |
OLED-skjerm, gaming, 32" (31.5" synlig), 3840 x 2160 4K @ 240 Hz, 250 cd/m, 1500000:1, DisplayHDR 400 True Black, 0.03 ms, 2xHDMI, DisplayPort, USB-C, hyttalere, svart (kantstykke), hvit (deksel)
fra 13 998,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 2 butikker

ASUS PG27AQDM
| Farge | Svart |
| Skjermstørrelse | 27.0 " |
| Skjermteknologi | OLED |
| HDR | Ja |
| VESA-feste | Ja |
Asus 68,4 Cm Rog Swift Pg27aqdm Wqhd 240Hz Oled G-Sync
fra 17 786,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker

Corsair XENEON 27QHD240
| Farge | Svart |
| Skjermstørrelse | 27.0 " |
| Skjermteknologi | OLED |
| HDR | Ja |
| VESA-feste | Ja |
Corsair Xeneon 27Qhd240 - Oled-Skjerm - Gaming - 27" - 2560 X 1440 Qhd @ 240 Hz - 1000 Cd/M² - 1500000:1 - 0.03 Ms - 2Xhdmi, Displayport, Usb-C - Med Zero Dead Pixel Guarantee
fra 14 749,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 2 butikker

Lg Ultragear 34Gs95qe-B
| Farge | Svart |
| Skjermteknologi | OLED |
| HDR | Ja |
| Antall HDMI | 2 |
| Berøringsskjerm | Nei |
Lg Ultragear 34Gs95qe-B - Oled-Skjerm - Gaming - Kurvet - 34" (33.9" Synlig) - 3440 X 1440 Uwqhd @ 240 Hz - 275 Cd/M² - 1500000:1 - Displayhdr 400 True Black - 0.03 Ms - 2Xhdmi, Displayport
fra 12 447,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 2 butikker

Viewsonic XG272-2K-OLED
| Farge | Svart |
| Skjermteknologi | OLED |
| HDR | Nei |
| VESA-feste | Nei |
| Oppdateringsfrekvens | 240 Hz |
Viewsonic Xg272-2K-Oled, 68,6 Cm (27"), 2560 X 1440 Piksler, Quad Hd, Oled, 0,01 Ms, Sortering, Hvid
fra 17 963,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 2 butikker

Gigabyte Mo27q2 68,6 Cm (27") 2560 X 1440 Piksler Quad Hd Oled 0,03 Ms Sortering
| Skjermteknologi | OLED |
| HDR | Ja |
| Innebygde høyttalere | Ja |
| Antall HDMI | 2 |
| Berøringsskjerm | Nei |
Gigabyte MO27Q2 Gaming Skjerm - 27", 2560x1440, 240Hz, 0.03ms, HDMI, DP, USB-C - Svart
fra 8 318,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker

Gigabyte MO32U 32" 4K OLED Gaming Skjerm med 165Hz og USB-C Svart
| Farge | Svart |
| Skjermteknologi | OLED |
| HDR | Ja |
| Innebygde høyttalere | Ja |
| Antall HDMI | 2 |
Gigabyte - Oled-Skjerm - 32" - 3840 X 2160 4K - Høyttalere
fra 8 490,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker

Philips 34M2C8600/00
| Farge | Hvit, Svart, Sølv, Grå |
| Skjermstørrelse | 34.0 " |
| Skjermteknologi | OLED |
| HDR | Ja |
| VESA-feste | Ja |
Philips Evnia 34M2C8600 34" OLED skjerm - 3440x1440, 178Hz, 0,1ms
fra 9 979,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker

ASUS ROG Swift OLED PG49WCD
| Farge | Svart |
| Skjermteknologi | OLED |
| VESA-feste | Ja |
| Responstid | 1 ms |
| Responstid (eksakt verdi) | 1.0 ms |
ASUS T Pg49Wcd Computer Monitor (PG49WCD) - Skjermstørrelse: 49" - Oppløsning : 5120 x 1440 - HD: Dual Wide Quad HD - USB-C: 1 - DVI: 0 - DP: 1 - HDMI: 1 - Berøringsskjerm: Nei - Høyttalere: Nei - Skjermform: Kurvet - Høydejustering: Ja - Svivel: Ja - Svingtapp: Nei - Bruksområde: Personal display - Oppdateringsfrekvens: 144H...
fra 20 632,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker

LG 27GR95QE-B
| Farge | Svart |
| Skjermstørrelse | 27.0 " |
| Skjermteknologi | OLED |
| HDR | Ja |
| VESA-feste | Ja |
Lg 27Gr95qe 27 Oled Hdmi/Dp G-Sync/Freesync Premium 240Hz
fra 11 479,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker

Samsung S34bg850su
| Farge | Hvit, Svart, Sølv, Grå |
| Skjermstørrelse | 34.0 " |
| Skjermteknologi | OLED |
| HDR | Ja |
| VESA-feste | Ja |
Samsung Odyssey OLED G8 S34BG850SU 34'' LED - 3840x2160, 175Hz, VA, 1ms, Pivoterbar
fra 11 769,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 2 butikker

ASUS ROG Swift PG32UCDM
| Farge | Svart |
| Skjermstørrelse | 31.5 " |
| Skjermteknologi | OLED |
| HDR | Ja |
| VESA-feste | Ja |
ASUS 32" 4K gamingskjerm ROG Swift PG32UCDM - 3840x2160 QD-OLED, 240hz, 0.03ms, 1.5m:1, HDR10, G-Sync, 2xHDMI/DP/USB-C(90w) - Gaming utstyr Gamingskjermer
fra 24 549,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 2 butikker

SONY FWD-83A90J
| Skjermteknologi | OLED |
| HDR | Ja |
| Oppdateringsfrekvens | 100 Hz |
| Innebygde høyttalere | Ja |
| Antall HDMI | 4 |
Sony Bravia Professional Displays FWD-83A90J 83" Klasse (82.5" synlig) OLED-display - 4K - for intelligent skilting (FWD-83A90J) - Skjermstørrelse: 83" - HDR: Ja - OLED: Ja - Vekt: 42Kg - HD: 4K Ultra HD
fra 98 385,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker

LG 65EP5GB
| Skjermteknologi | OLED |
| Antall HDMI | 1 |
| skjermdiagonal | 165, 1 cm (65") |
| Skjermoppløsning | 3840 x 2160 piksler |
| hd-type | 4K Ultra HD |
LG 65EP5G-B UltraFine Display OLED Pro Monitor 65inch UHD 400cd/m2 18/7 webOS loop-thru SDI SFP+ HDMI (65EP5G-B) - Skjermstørrelse: 65" - Oppløsning : 3840 x 2160 - HD: 4K Ultra HD - USB-C: 0 - DVI: 0 - HDMI: 1 - Berøringsskjerm: Nei - Høyttalere: Nei - Skjermform: Flat - Høydejustering: Nei - Svivel: Nei - Svingtapp: Ja - En...
fra 243 294,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker

ASUS ROG Swift OLED PG48UQ
| Farge | Svart |
| Skjermteknologi | OLED |
| HDR | Ja |
| VESA-feste | Ja |
| VESA-mål | 300x300 mm |
ASUS ROG Swift OLED PG48UQ - OLED-skjerm - 4K - 47.53" - HDR (90LM0840-B01970) - Skjermstørrelse: 47.5" - Oppløsning : 3840 x 2160 - HD: 4K Ultra HD - USB-C: 0 - DVI: 0 - DP: 1 - HDMI: 2 - Berøringsskjerm: Nei - Høyttalere: Ja - Skjermform: Flat - Høydejustering: Nei - Svivel: Nei - Svingtapp: Nei - Energieffektivitetsklasse:...
fra 23 565,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker

Samsung S49cg950su
| Farge | Sølv |
| Skjermteknologi | OLED |
| HDR | Ja |
| VESA-feste | Ja |
| Oppdateringsfrekvens | 240 Hz |
Samsung 50Suxdu Computer Monitor (LS49CG950SUXDU) - Energieffektivitetsklasse: G
fra 19 388,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker
1
2


