Produktinformasjon
Google Pixel 10 Pro XL 5G – Din nye smarttelefon i jade
Leter du etter en smarttelefon som kombinerer kraft, stil og enestående ytelse? Google Pixel 10 Pro XL 5G i den uttrykksfulle jade-fargen kan være akkurat det du trenger. Denne modellen gir deg mer enn bare kommunikasjon - her får du en helhetsopplevelse med en 6,8" OLED-skjerm, 16GB RAM og 256GB lagringsplass.
Fantastiske spesifikasjoner for en premium opplevelse
- 6,8" FHD+ LTPO OLED-skjerm
- 50MP hovedkamera, 48MP ultra vidvinkel og telefoto
- Google Tensor G5-brikke
- 5200 mAh batteri med hurtiglading
- Dobbelt SIM-kortspor, NFC, støtte for 4G og 5G-nettverk
Hvorfor velge Google Pixel 10 Pro XL 5G?
Med Google Pixel 10 Pro XL får du mer enn bare en telefon - du får et økosystem som er laget for å gjøre hverdagen enklere. Enten du tar bilder på ferie, surfer på nettet eller streamer favorittseriene dine, vil denne enheten levere. Designet balanserer stil og funksjonalitet, og passer godt inn i en moderne livsstil - særlig hvis du setter pris på teknologi som bare fungerer.
En smarttelefon laget for fremtiden
Jade-fargen gjør denne modellen til et blikkfang, samtidig som den er en fryd å bruke. Uansett om du er teknologi-entusiast eller bare vil ha en pålitelig følgesvenn, vil du merke forskjellen med denne smarttelefonen. Klar for å ta steget inn i fremtiden med en mobil som virkelig leverer?
Topplisten: Google Mobiltelefon
Spesifikasjon
| Produktnavn | Google Pixel 10 Pro XL 5G 16GB/256GB Jade |
| Merke | |
| Series | Google Pixel 10 Pro XL |
| Farge | Grønn |
| Type | Smartklokker |
| Senior-telefon | Nei |
| Operativsystem | Android |
| Lanseringsår | 2025 |
| Type kontroll | Touch |
| Produsentfarge | Jade |
| Telefonsvarer | Nei |
| CAS Latency (CL) | CL11 |
| Trådløs | Ja |
| Materiale (deksel) | Aluminium |
| ECC | Ja |
| Innendørs - eller utendørsbelysning | Innendørsbelysning |
| Materiale | Metall |
| DECT | Ja |
| Vekt | 232 g |
| Bredde | 76.6 mm |
| Dybde | 18.6 mm |
| Høyde | 162.8 mm |
| Diameter | 45.0 cm |
| For barn | Nei |
| Batterikapasitet | 5200 mAh |
| Trådløs lading | Ja |
| Trådløs ladestandard | QI |
| Hurtiglading | Ja |
| Batteritype | Li-Ion |
| Brettbar | Nei |
| Vanntett | Ja |
| IP-klassifisering (grad av beskyttelse og vann / støvtett) | IP68 |
| Innebygget trådløs lading | Ja |
| Støtte for to SIM-kort | Ja |
| Type SIM-kort | Nano |
| Vridbar (rotere i sidledd/horisontalt) | Nei |
| Vannbestandig | Ja |
| HDMI aktiv | Nei |
| Funksjoner | ANT+, Innebygde stereohøyttalere |
| Fiberoptisk nettverkskabel | Nei |
| Egenskaper | ANT+, Innebygde stereohøyttalere |
| Hev- og senkbar | Nei |
| Hybridholder til SIM | Ja |
| Innebygde sensorer | Accelerometer, Gyroskop |
| Boostfunksjon | Ja |
| Sikkerhet | Fingeravtrykklesere |
| Støtsikker | Ja |
| Timer | Ja |
| Krysset nettverkskabel | Nei |
| Trådløs standard | QI |
| Vippbar (kan vippes bakover/fremover) | Nei |
| Vannavstøtende | Ja |
| NFC | Ja |
| Thunderbolt | Nei |
| Innebygd USB-hub | Nei |
| Hodetelefonutgang | 1 |
| Hodetelefonutgang (2,5/3,5 mm) | Ja |
| Hodetelefonutgang (3.5mm) | Ja |
| Type kontakt | USB A-USB Micro-B |
| HDMI | Ja |
| USB On-The-Go (OTG) | Ja |
| USB-C Power Delivery | Ja |
| USB-tilkobling | Ja |
| VGA inn | Nei |
| USB | Ja |
| Fysiskt tastatur | Nei |
| Farge (armbånd) | Grønn |
| Vanntetthet (klassifisering) | IP68 |
| Materiale (armbånd) | Silikon |
| Batterielevetid (ved bruk) | 30 h |
| Batteritid (standby) | 40 h |
| Bluetooth-versjon | 6.0 |
| RAM | 16GB |
| RAM-minne | 16GB |
| Produktvekt | 232 g |
| Skjermstørrelse | 6.8 " |
| Oppløsning | 1344x2992 |
| Berøringsskjerm | Ja |
| Skjermtype | OLED |
| Oppdateringsfrekvens | 120 Hz |
| Sekundær skjerm | Nei |
| Fargeskjerm | Ja |
| Piksel tetthet (PPI) | 400 PPI |
| Smartphonekompatibilitet | Android, iPhone |
| Bærekraftegenskaper | Resirkulert materiale |
| Frontkamera | Ja |
| Effektivt antall piksler | 5 |
| Innebygd kamera | Ja |
| Bildefrekvens (maks) | 120fps |
| Maksimal blenderåpning | 2.2 |
| Optisk bildestabilisering (OIS) | Ja |
| Kameraegenskaper | Autofokus, Innebygget blits |
| Kameraoppløsning (foran) | 10.0 MP |
| Internminne | 256GB |
| Maksimal minnekapasitet | 256GB |
| Lagringsplass | 256 GB |
| Lagringskapasitet | 256GB |
| Type minnekort | microSD |
| Prosessorhastighet | 2.5 GHz |
| 5G | Ja |
| 4G | Ja |
| Dobbel SIM-kortspor | Ja |
| Bluetooth | Ja |
| GPS | Ja |
| 5G (NR) | Ja |
| Trådløst nettverk | Ja |
| Trådløs overføringsteknologi | 5G |
| Trådløs nettverksstandard | 802.11be (Wi-Fi 7) |
| Innebygget satelittnavigasjonssystem | Ja |
| System | GPS |
| Wi-Fi | Ja |
| SIM-kort | Nano-SIM |
| Mobilt bredbånd (WWAN) | Ja |
| Hybridholder for SIM-kort | Ja |
| Bluetooth-profil | A2DP |
| Bluetooth-kodek | AAC |
| Frekvensområde (5G) | FR1 (Sub-6 GHz) |
| Kompatible mobile enheter | Android |
| HDCP | Nei |
| HDR-stöd | Nei |
| Type synkronisering | AMD FreeSync |
| GAP-kombatibel | Nei |
| VESA-feste | Nei |
| Materiale (deksel/chassis) | Aluminium |
| Belyst skjerm | Ja |
| Bredde (ikke diameter) | 45.3 mm |
| Bærbar | Nei |
| Telefonbok | Ja |
| Passform | Dame |
| SMS | Nei |
| DECT Plus Eco | Nei |
| Nøkkelord | Mobiltelefoner med trådløs lading |
| Paneltype | OLED |
| Pikseltetthet | 486 PPI |
| Antall farger | 1 |
| Display | OLED |
| Bildeforhold | 20:9 |
| Lysstyrke | 3300 cd/m2 |
| Skjermteknologi | OLED |
| Skjerm funksjoner | 120Hz oppdateringsfrekvens |
| Bakgrunnsbelysning | LED (lysdiode) |
| Bildestørrelse | 31.5 Tommer |
| Maskinvarekalibrering | Nei |
| Maks oppløsning | 3840x2160 |
| Prosessor for grafikk (GPU) | Ja |
| Prosessorkjernetype | 8 (Octa) Core |
| Grafikkprosessortype | Adreno 640 |
Fordeler og ulemper
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 12 628,- den billigste prisen for Google Pixel 10 Pro XL 5G 16GB/256GB Grønn Mobiltelefon blant 7 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste mobiltelefon for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.
Produktanmeldelser


















































