LC Power LC-M32-QHD-165-C-K
LC Power LC-M32-QHD-165-C-K
LC-Power LC-M32-QHD-165-C-K 32" Buet Gaming Monitor - 2560x1440, 165Hz, VA, 1ms...
fra 8 779,-
Tilgjengelig i 1 butikker
banner-image
Sammenligning av produkter
LC Power LC-M32-QHD-165-C-K
LC Power LC-M32-QHD-165-C-K
Skjermoverflate
Matt
Matt
Oppløsning
3840x2160 (4K)
3440x1440 (UltraWide)
Oppdateringsfrekvens
240 Hz
165 Hz
60 Hz
Skjermteknologi
OLED
LCD
LCD
Produktinformasjon
Oppdateringsfrekvens
Skjermer med en oppdateringsfrekvens på 165 Hz gir en betydelig forbedret ytelse, spesielt for gaming. Den høye oppdateringshastigheten gir en jevnere visuell opplevelse og reduserer bevegelsesuskarphet, noe som er spesielt viktig for raske bevegelser i spill. Skjermer med 165 Hz er velegnet for gaming-entusiaster som ønsker en imponerende ytelse og responsivitet. Denne oppdateringsfrekvensen gir også en fordel for visse profesjonelle bruksområder, som grafisk design eller video- og fotoredigering, der rask og nøyaktig respons er viktig. 165 Hz gir en betydelig forbedring i visuell opplevelse og er ideell for de som søker høy ytelse uten å gå til de aller høyeste oppdateringsfrekvensene.
Spesifikasjon
Produkt
ProduktnavnLC Power LC-M32-QHD-165-C-K
MerkeLc Power
FargeHvit
Nei
EnergiklasseG
Energiklasse (HDR)G
Lanseringsår2021
Mål
Høyde600 mm
Vridbar (rotere i sidledd/horisontalt)
FunksjonerFlimmerfri, USB Power Delivery (PD)
USB for videosignal
Type USB-kontaktUSB (Type C)
Design
Design panelBuet
Skjermkrumming1000R
Strømforsyning
Energiforbruk i HDR-modus (per 1000 t)63 kWh
Energiforbruk i SDR-modus (per 1000 t)39 kWh
Størrelse
Produktvekt11.14 kg
Bilde
Lysstyrke (nits)1000 cd/m²
Oppdateringsfrekvens165 Hz
Kompatibilitet
3D-støtte (3D-Ready)
Synkroniseringsmetode
Generelt
Multitouch
TypBuede skjerm, Gamingskjerm, PC-skjerm 31", Stor PC-skjerm
Bildeegenskaper
Bildestørrelse32 Tommer
Bildeforhold16:9
Maks oppløsning2560x1440
BakgrunnsbelysningLED (lysdiode)
Fargegjengivelse (DCI-P3)90 % av DCI-P3