LC Power LC-M35-UWQHD-120-C
Topplisten: Lc Power PC skjermer
LC Power LC-M25-FHD-144
LC-POWER 31.5" Buet Gaming-skjerm 2560x1440 165Hz VA - Sort
LC Power 27" 4K UHD LCD Skjerm 240 Hz med HDMI og DisplayPort
LC Power 27" Curved Gaming Skjerm 180Hz Full HD 1920x1080 VA
LC Power 27" 4K LCD LC-M27UFD
LC Power LC-M27-FHD-240-C
Produktinformasjon
Kraftige LC Power LC-M35-UWQHD-120-C – Den ultimate kurvede LCD-skjermen
Overbevisende spesifikasjoner for enhver bruker
Med en lysstyrke på 300 cd/m² og en oppdateringsfrekvens på 120 Hz, er LC-M35-UWQHD-120-C designet for å gi deg en jevn og livaktig opplevelse. Skjermteknologien av høy kvalitet gjør at skarphet og fargetrohet er i fokus, noe som gir deg en imponerende visuell opplevelse uansett hva du bruker skjermen til.
Praktiske tilkoblingsmuligheter
- HDMI-porter: To stykker for fleksibel tilkobling til flere enheter.
- Ingen innebygd USB-hub: Få mer plass på bordet ditt!
- Ingen innebygde høyttalere eller kamera: Fokusert design for en renere opplevelse.
Designet for komfort og stil
Bærekraft i fokus
Ideell for alle databrukere
Spesifikasjon
| Produktnavn | LC Power LC-M35-UWQHD-120-C |
| Merke | Lc Power |
| Farge | Sort |
| Kamera (innebygd) | Nei |
| VESA-feste | Nei |
| Adaptiv synkronisering | AMD FreeSync, AMD FreeSync Premium |
| Bærbar | Nei |
| Pivotfunksjon (kan stilles på høykant) | Nei |
| Hev- og senkbar | Nei |
| Vippbar (kan vippes bakover/fremover) | Nei |
| Vridbar (rotere i sidledd/horisontalt) | Nei |
| RGB | Nei |
| VGA inn | Nei |
| DVI inn | Nei |
| HDMI | Ja |
| Hodetelefonutgang | Nei |
| Innebygd USB-hub | Nei |
| DisplayPort | Nei |
| Thunderbolt | Nei |
| USB for videosignal | Nei |
| USB-C Power Delivery | Nei |
| HDCP | Nei |
| Design panel | Buet |
| Skjermkrumming | 1500R |
| Berøringsskjerm | Nei |
| Lysstyrke (nits) | 300 cd/m² |
| Oppdateringsfrekvens | 120 Hz |
| Skjermteknologi | LCD |
| HDR | Nei |
| Minnekortleser | Nei |
| 3D-støtte (3D-Ready) | Nei |
| Synkroniseringsmetode | Ja |
| Multitouch | Nei |
| Typ | Ultrawide skjerm, Buede skjerm, Gamingskjerm, PC-skjerm 31", Stor PC-skjerm |
| Bildestørrelse | 35 Tommer |
| Bildeforhold | 2.37:1 (21:9) |
| Maks oppløsning | 3440x1440 |
| Bakgrunnsbelysning | LED (lysdiode) |
| Fargegjengivelse (DCI-P3) | 85 % av DCI-P3 |