Produktinformasjon
Motorola Edge 60 – Den ultimate smarttelefonen i Gibraltar Sea Blue
Motorola Edge 60 er ikke bare en mobiltelefon; den er en pålitelig følgesvenn for både arbeid og fritid. Med 12 GB RAM og hele 512 GB internlagring kan du håndtere selv krevende oppgaver uten problemer. Denne modellen gir deg førsteklasses ytelse med MediaTek Dimensity 7300-prosessoren, som sørger for raske og effektive operasjoner.
Fantastisk skjerm og utrolig kamera
Den 6,67 tommer store skjermen med buet P-OLED-design gir en oppslukende visuell opplevelse med oppløsning på 2712 x 1220 piksler. Enten du strømmer filmer eller spiller spill, får du en jevn opplevelse med opptil 120 Hz oppdateringshastighet. Med trippelkameraet kan du ta imponerende bilder. Kameraoppsettet inkluderer:
- 50 MP hovedkamera
- 50 MP ultrabredt kamera
- Dedikert 3x telefoto-linse
- 50 MP frontkamera for selfies
Robust design og avanserte funksjoner
Denne smarttelefonen er bygget for å tåle utfordringer, med IP68- og IP69K-sertifisering som gjør den både vann- og støvtett. Den kombinerer stil med robusthet, og passer like godt til hverdagsbruk som til mer krevende situasjoner. Med batterikapasitet på 5200 mAh og 68W TurboPower-lading kan du lade telefonen raskt - bare 8 minutters lading gir deg opptil en hel dags bruk.
Brukervennlig og intelligent
Enheten leveres med det nyeste Android 15-operativsystemet og har smarte funksjoner som AI-basert scenegjenkjenning og ansiktsgjenkjenning. Dette gir deg teknologi som gjør hverdagen enklere. Du kan enkelt bytte mellom to SIM-kort med dobbel SIM-støtte, og med Bluetooth 5.4 og 5G-tjenester har du alltid rask og sikker tilkobling.
Hvorfor velge Motorola Edge 60?
Her får du muligheten til å eie en av de mest spennende mobilene på markedet. Denne modellen i Gibraltar Sea Blue er mer enn bare en telefon – den blir en del av din hverdag. Kjøp nå og opplev forskjellen.
Topplisten: Motorola Mobiltelefon

Spesifikasjon
| Produktnavn | Motorola Edge 60 12GB/512GB Gibraltar Sea Blue |
| Merke | Motorola |
| Farge | Blå |
| Series | Motorola Edge 60 |
| Type | Smartklokker |
| Modellnavn | Apple iPhone 11, 128GB |
| Senior-telefon | Nei |
| Operativsystem | Android |
| Lanseringsår | 2025 |
| Bruksområde | Server | Stasjonær PC |
| CAS Latency (CL) | CL11 |
| DECT | Ja |
| IP-klasse | IP42 |
| Innendørs - eller utendørsbelysning | Innendørsbelysning |
| Integrerte platetopper | Induksjonstopp |
| Produsentfarge | Gibraltar Sea |
| Skjermet | Nei |
| Spenning | 1.5 V |
| Minnetype | DDR3 |
| Trådløs | Nei |
| VoIP | Ja |
| Minnekapasitet | 4 GB |
| Materiale (deksel) | Aluminium |
| RAM per minnebrikke | 4 GB |
| Nummerpresentasjon | Ja |
| Materiale | Metall |
| Vinklet kontakt | Nei |
| Vekt | 179 g |
| Bredde | 73 mm |
| Dybde | 7.9 mm |
| Høyde | 161 mm |
| Diameter | 45.0 cm |
| Standard bredde | 60 cm |
| Sport | Fitness |
| For barn | Nei |
| Hurtiglading | Ja |
| Trådløs lading | Nei |
| Batterikapasitet | 5200 mAh |
| Batteritid | 168.0 time |
| Batteritype | Li-Ion |
| IP-klassifisering (grad av beskyttelse og vann / støvtett) | IP68, IP69K |
| Brettbar | Nei |
| Boostfunksjon | Ja |
| Innebygd vifte | Nei |
| Hybridholder til SIM | Ja |
| Innebygde sensorer | Accelerometer |
| Innebygget trådløs lading | Ja |
| Støtte for to SIM-kort | Ja |
| RCA låsbar | Nei |
| Støtsikker | Ja |
| HDMI aktiv | Nei |
| Funksjoner | ANT+, Innebygde stereohøyttalere |
| Fiberoptisk nettverkskabel | Nei |
| Hev- og senkbar | Nei |
| Timer | Ja |
| Krysset nettverkskabel | Nei |
| Trådløs standard | QI |
| Vippbar (kan vippes bakover/fremover) | Nei |
| Vridbar (rotere i sidledd/horisontalt) | Nei |
| Type SIM-kort | Nano-SIM |
| Vannbestandig | Ja |
| Vannavstøtende | Nei |
| USB-versjon | 2.0 |
| NFC | Ja |
| DisplayPort | Nei |
| Datatilkobling | USB-C |
| Innebygd USB-hub | Nei |
| Hodetelefonutgang (2,5/3,5 mm) | Ja |
| USB for videosignal | Nei |
| USB | Ja |
| Type USB-kontakt | USB (Typ C) |
| USB-type | USB-C |
| USB-tilkobling | Ja |
| USB-C Power Delivery | Ja |
| USB On-The-Go (OTG) | Ja |
| Hodetelefonutgang | 1 |
| Type kontakt | USB A-USB Micro-B |
| HDMI | Nei |
| VGA inn | Nei |
| Fysiskt tastatur | Nei |
| Farge (armbånd) | Grønn |
| Materiale (urverket) | Plast |
| Batterielevetid (ved bruk) | 30 h |
| Batteritid (standby) | 40 h |
| Lading via USB | Nei |
| Bluetooth-versjon | 5.4 |
| RAM | 12GB |
| RAM-minne | 8GB |
| Produktvekt | 150 g |
| Pulsmåler | Innebygget |
| Skjermstørrelse | 6.67 " |
| Oppløsning | 2712x1220 |
| Skjermtype | OLED |
| Sekundær skjerm | Nei |
| Fargeskjerm | Ja |
| Piksel tetthet (PPI) | 400 |
| Smartphonekompatibilitet | Android, iPhone |
| Større for alternativ firmware | Android Go |
| Frontkamera | Ja |
| Antall kameraer (bak) | 3 |
| Kameraoppløsning | 50.0 MP |
| Innebygd kamera | Ja |
| Optisk bildestabilisering (OIS) | Nei |
| Videoppløsning (maks) | 4K |
| Effektivt antall piksler | 12 |
| Bildefrekvens (maks) | 60fps |
| Kameraegenskaper | Autofokus |
| Kameraoppløsning (foran) | 10.0 MP |
| Internminne | 512GB |
| Maksimal minnekapasitet | 512GB |
| Lagringsplass | 512 GB |
| Lagringskapasitet | 512GB |
| Minnekortleser | Ja |
| Intern lagringsplass (type) | Flashminne |
| Type minnekort | microSD |
| Antall prosessorkjerner | 8 |
| Prosessorhastighet | 2.2 GHz |
| Wi-Fi | Ja |
| Bluetooth | Ja |
| GPS | Ja |
| 5G | Ja |
| 4G | Ja |
| Dobbel SIM-kortspor | Ja |
| Hybridholder for SIM-kort | Ja |
| Trådløs overføringsteknologi | 5G |
| Frekvensområde (5G) | FR1 (Sub-6 GHz) | FR1 (Sub-6 GHz) |
| Innebygget satelittnavigasjonssystem | Ja |
| System | GPS, A-GPS, BeiDou, Galileo, GLONASS, Dobbeltfrekvens-GPS |
| Bluetooth-profil | A2DP |
| Bluetooth-kodek | AAC |
| SAR-verdi | 0.75 W/kg |
| Type synkronisering | AMD FreeSync |
| HDR-stöd | Nei |
| GAP-kombatibel | Nei |
| VESA-feste | Nei |
| Materiale (deksel/chassis) | Aluminium |
| Bredde (ikke diameter) | 45.3 mm |
| DECT Plus Eco | Nei |
| SMS | Nei |
| Belyst skjerm | Ja |
| ECO DECT | Nei |
| Paneltype | P-OLED |
| Pikseltetthet | 446 PPI |
| Bildestørrelse | 31.5 Tommer |
| Skjermteknologi | OLED |
| Skjerm funksjoner | HDR |
| Skjerm | Farge |
| Bildeforhold | 16:9 |
| Maks oppløsning | 3840x2160 |
| Lysstyrke | 400 cd/m² |
| Display | Ja |
| Prosessorkjernetype | 8 (Octa) Core |
| SoC/CPU (System on Chip) | MediaTek Dimensity 1080 MT6877V |
| Prosessor for grafikk (GPU) | Ja |
| Grafikkprosessortype | Adreno 130 |
Fordeler og ulemper
FAQ
Populære produkter
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 4 270,- den billigste prisen for Motorola Edge 60 5G Smarttelefon 12GB RAM 512GB P-OLED Gibraltar Sea Blue blant 9 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste mobiltelefon for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.
Produktanmeldelser






































