Wilfa Classic CT-1000MB 2-skiver Brødrister Svart med Smulebrett
Wilfa CT-1000MB Classic brødrister, 2 skiver Svart...
fra 559,-
Tilgjengelig i 9 butikker
banner-image
Sammenligning av produkter
Effekt
800 W
1000 W
1400.0 W
Antall brødskiver
2 skiver
2 skiver
4 st
Funksjoner
Trekk-ut smulebrett, Stoppfunksjon, Opptiningsfunksjon, Varmeisolert utside
Trekk-ut smulebrett, Stoppfunksjon, Opptiningsfunksjon
Produktinformasjon
Wilfa Classic CT1000MB Brødrister – Den Perfekte Løsningen for Sprø Toast
Er du på jakt etter en brødrister som kombinerer stil, funksjonalitet og enkel betjening? Se ikke lenger enn Wilfa Classic CT1000MB. Denne kompakte brødristeren har en effekt på 1000 W, noe som betyr at du kan få deilige, sprø toasts på kort tid. Med plass til to brødskiver om gangen, er den ideell for frokoster med venner eller familie.
Praktiske Funksjoner for Enkelt Bruk
Smart Design og Rask Rengjøring
Klassisk og Tidløst Utseende
Spesifikasjoner
  • Effekt: 1000 W
  • Antall brødskiver: 2 skiver
  • Dimensjoner (H x D x B): 19.6 cm x 173 mm x 270 mm
  • Funksjoner: Trekk-ut smulebrett, stoppfunksjon, opptiningsfunksjon
Spesifikasjon
Produkt
ProduktnavnWilfa Classic CT1000MB brødrister 2 skiver svart
MerkeWilfa
FargeSvart
Spesifikasjoner
Effekt1000 W
Antall brødskiver2 skiver
Mål
Høyde19.6 mm
Dybde173 mm
Bredde270 mm