Motorola Edge 50 5G 512GB/12GB AMOLED Dual SIM Vanntett Mobiltelefon Peach Fuzz
Motorola Edge 50 5G Smarttelefon, 6.67'' AMOLED, Dual SIM, 12GB RAM, 512GB, Peach...
fra 3 179,-
Tilgjengelig i 3 butikker
Motorola EDGE 50 12 512 PEACH FUZZ SMD
Siste kjente pris:
banner-image
Sammenligning av produkter
Operativsystem
iOS
Android
Android
5G
Ja
Ja
SIM-kort
Nano-SIM, eSIM
Nano-SIM
Nano-SIM, eSIM
Frontkamera
Antall kameraer (bak)
2
Internminne
128GB
512GB
128GB
Bluetooth-versjon
5.3
Antall prosessorkjerner
Hexa Core
Octa Core
Octa Core
Batterikapasitet
3279 mAh
5000 mAh
RAM
12GB
8GB
Produktinformasjon
Motorola Edge 50 512GB/12GB Peach Fuzz – En smarttelefon for fremtiden!
Opplev en helt ny dimensjon av mobilteknologi med Motorola Edge 50. Denne imponerende smarttelefonen har en 6.67" SuperHD+ OLED-skjerm med en oppløsning på 2712x1220 og en oppdateringsfrekvens på 120Hz. Du får alt presentert klart og tydelig, med en lysstyrke på hele 1600 nits.
Kraft og ytelse i en kompakt form
Fantastisk kamerateknologi
Design og holdbarhet
Batteri og tilkobling
For deg som er på farten, gir batterikapasiteten på 5000 mAh ekstra trygghet. Med 68W hurtiglading og støtte for 15W trådløs lading kan du raskt fylle på når det trengs. Du får også 5G-støtte, så du kan surfe og streame uten forsinkelser.
Brukervennlighet og funksjoner
Motorola Edge 50 tilbyr flere moderne funksjoner som gjør hverdagen enklere:
  • Dual SIM-funksjonalitet
  • Android 14
  • Innebygd NFC
  • Fingeravtrykksleser under skjermen
  • Bluetooth 5.2
  • Wi-Fi 6E
Spesifikasjon
Produkt
ProduktnavnMotorola Edge 50 512GB/12GB Peach Fuzz
MerkeMotorola
SeriesMotorola Edge 50
Spesifikasjoner
IP-klasseIP68
Senior-telefon
Nei
Lanseringsår2024
Materiale (deksel)Aluminium, Glass
OperativsystemAndroid
Android-versjonAndroid 14
BruksområdeServer
CAS Latency (CL)CL11
Antall kokesoner4
Antall lyskilder1 Lamper
Antall minnebrikker1
Konferansetelefon
Nei
MaterialerRustfritt stål
ECC
Innendørs - eller utendørsbelysningInnendørsbelysning
Skjermet
DECT
Antall håndenheter1
Mål
Vekt180.0 g
Bredde72.4 mm
Dybde7.8 mm
Høyde160.8 mm
Diameter45.0 cm
Strømkilde
Utbyttbart batteri
Batterikapasitet5000 mAh
Trådløs lading
Hurtiglading
BatteriteknologiLi-Ion
Batteritid168.0 time
Funksjoner
Støtsikker
Brettbar
Vanntett
Innebygde sensorerFingeravtrykksleser, Gyroskop/akselerometer, Nærhetssensor
EgenskaperStereohøyttalere
HDMI aktiv
FunksjonerFM-radio, Innebygde stereohøyttalere
Hev- og senkbar
Høytalerfunksjon
Hybridholder til SIM
Innebygd vifte
Boostfunksjon
Babysitterfunksjon
SikkerhetFingeravtrykklesere
Krysset nettverkskabel
RGB
RCA låsbar
Tilkoblinger
TilkoblingerUSB-C
NFC
USB-versjon2.0
Innebygd USB-hub
Hodetelefonutgang1
Hodetelefonutgang (3.5mm)
DVI inn
HDMI
DatatilkoblingUSB
DisplayPort
Design
Farge (armbånd)Grønn
RemfargeBeige
Materiale (armbånd)Silikon
Fysiskt tastatur
Strømforsyning
Batterielevetid (ved bruk)30 h
Batteritid (standby)40 h
Lading via USB
Trådløs
Bluetooth-versjon5.2
Minne
RAM12GB
Skjerm
Skjermstørrelse6.7 "
Berøringsskjerm
Sekundær skjerm
Oppløsning2712x1220
Oppdateringsfrekvens120Hz
Piksel tetthet (PPI)446
Fargeskjerm
Programvare
SmartphonekompatibilitetAndroid, iPhone
Bærekraftinformasjon
BærekraftegenskaperResirkulert materiale
Kamera
Antall kameraer (front)1
Videoppløsning (maks)4K
Innebygd kamera
Frontkamera
Bildefrekvens (maks)240fps
Blits/Lys
Optisk bildestabilisering (OIS)
Antall kameraer (bak)3
Kameraoppløsning50.0 MP
Kameraoppløsning (foran)32.0 MP
Effektivt antall piksler108
Sensorformat1/1, 12"
Maksimal blenderåpning1.8
Lagring
Minnekortleser
Internminne512GB
Intern lagringsplass (type)Flashminne
Lagringskapasitet256GB
Maksimal minnekapasitet256GB
Lagringsplass256 GB
Prosessor
Antall prosessorkjernerOcta Core
Prosessorhastighet2.5 GHz
Kommunikasjon
5G frekvensområdeSub-6 GHz
5G
Dobbel SIM-kortspor
GPS
SIM-kortNano-SIM
4G
Hybridholder for SIM-kort
Wi-Fi
Bluetooth
Bluetooth-profilA2DP
2G (GSM)
3G (UMTS)
Bluetooth-kodekAAC
SAR-verdi0, 75 W/kg
Frekvensområde (5G)FR1 (Sub-6 GHz)
Innebygget satelittnavigasjonssystem
Kompatibilitet
HDCP
HDR-stöd
3D-støtte (3D-Ready)
Kompatible mobile enheterAndroid
Generelt
Bredde (ikke diameter)45.3 mm
Belyst skjerm
ECO DECT
SMS
DECT Plus Eco
Bildeegenskaper
PaneltypeOLED
Pikseltetthet446 PPI
Antall farger1
Bildestørrelse31.5 Tommer
Maks oppløsning3840x2160
Lysstyrke400 cd/m²
Display
Prosessorer
GrafikkprosessortypeAdreno 610
Fordeler og ulemper
Fordeler med dette produktet
Oppslagsvis aktiviteterdisplay. Den 6,67” SuperHD+ OLED-skjermen med 120 Hz oppdateringsfrekvens og 1600 cd/m² lysstyrke gir ekstremt levende bilder og jevn interaksjon, som er nyttig for både spill og videostrømming.
Ulemper med dette produktet
FAQ
Pris og prishistorikk
Produktanmeldelser
79 av 100
notebookcheck
notebookcheck online (18.10.24)
8.5 av 5
gadgetguy.com.au
gadgetguy.com.au online (08.10.24)
Fazit: Das Motorola Edge 50 überzeugt mit schlankem, leichtem Design und IP68-Robustheit. Es gibt eine gute Kamera für schlechte Lichtverhältnisse und 3-fachen optischen Zoom. Leider fehlt der 3,5 mm Kopfhöreranschluss und die Leistung ist im Vergleich zu Konkurrenten etwas schwächer.