
Motorola G77 8GB/128GB 5G Smarttelefon PANTONE Black Olive 6.78"
Produktinformasjon
Motorola Moto G77 8GB/128GB PANTONE Black Olive – Din nye favorittsmarttelefon!
Oppdag Motorola Moto G77, en smarttelefon som virkelig setter standarden for ytelse og kreativitet. Med et dristig svart design og proffkvalitet på bilder, passer denne telefonen for deg som vil ha det beste av teknologi rett i hånden. Imponerende spesifikasjoner som 60-timers batteri og en 6,78" AMOLED Super HD-skjerm gir deg en opplevelse som både er kraftig og stilfull.
Utrolig ytelse og klargjort for fremtiden
Denne modellen drives av den kraftige Dimensity 6400-prosessoren og har hele 8 GB RAM sammen med 128 GB lagring som kan utvides med et microSD-kort. Du får plass til alle bilder, videoer og apper uten bekymringer. Enten du spiller, streamer eller multitasker, holder enheten følge med deg.
Fantastiske kameraer for alle anledninger
Du får flere imponerende kamerafunksjoner med denne smarttelefonen:
- 108 MP hovedkamera
- 8 MP ultravidvinkelkamera
- 32 MP frontkamera
- Ulike kameramodus drevet av Moto AI
Støyfri underholdning
Liker du å se film eller høre på musikk? Denne smarttelefonen har stereo-høyttalere med Dolby Atmos, som gir deg en oppslukende lydopplevelse. Du kan nyte multimedia på en helt ny måte.
Robust design og lang batterilevetid
Med IP64-klassifisering er enheten beskyttet mot støv og sprut, noe som passer godt for en aktiv hverdag. Det 5200 mAh store batteriet gir deg langvarig kraft, og med 30W hurtiglading er du raskt i gang igjen. Du holder deg tilkoblet med 5G, Wi-Fi 5 og Bluetooth 5.4, samt støtte for dual SIM med nanoSIM og eSIM.
Velger du denne modellen, får du en smarttelefonopplevelse som balanserer ytelse, kvalitet og design. Kanskje dette er telefonen som tar mobilopplevelsen din til et nytt nivå?
Topplisten: Motorola Mobiltelefon
Spesifikasjon
| Integrerte platetopper | Induksjonstopp |
| Innendørs - eller utendørsbelysning | Innendørsbelysning |
| IP-klasse | IP68 |
| Plassering av kontroll | Front |
| Antall kokesoner | 4 |
| Skjermet | Nei |
| Senior-telefon | Nei |
| RAM per minnebrikke | 4 GB |
| Kabeldesign | Rund |
| Sport | Fitness |
| Egenskaper | LED-belysning |
| IP-klassifisering (grad av beskyttelse og vann / støvtett) | IP68 |
| Sikkerhet | Fingeravtrykklesere |
| USB-tilkobling | Ja |
| USB-C Power Delivery | Nei |
| USB On-The-Go (OTG) | Nei |
| USB for videosignal | Nei |
| USB | Ja |
| Type USB-kontakt | USB (Typ C) |
| Materiale (armbånd) | Silikon |
| Fargeskjerm | Ja |
| Piksel tetthet (PPI) | 260 |
| Skjermstørrelse | 6.6 |
| Smartphonekompatibilitet | Android |
| Kameraoppløsning (foran) | 8.0 MP |
| Kameraoppløsning | 48.0 MP |
| Kameraegenskaper | Autofokus, Elektronisk bildestabilisering |
| Sensorformat | 1/2.3 |
| Internminne | 64GB |
| Intern lagringsplass (type) | Flashminne |
| Prosessorhastighet | 2.0 GHz |
| Wi-Fi | Ja |
| 4G | Ja |
| SIM-kort | Nano-SIM |
| 5G | Ja |
| SIP-Dect | Nei |
| Interne samtaler | Nei |
| Pikseltetthet | 260 PPI |
| Skjerm funksjoner | 90Hz oppdateringsfrekvens |
| Skjerm | Farge |
| Prosessor for grafikk (GPU) | Ja |
| SoC/CPU (System on Chip) | Qualcomm Snapdragon 410 MSM8916 |
| Prosessorkjernetype | 8 (Octa) Core |
Populære produkter


Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 2 990,- den billigste prisen for Motorola G77 8GB/128GB 5G Smarttelefon PANTONE Black Olive 6.78" blant 5 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste mobiltelefon for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.
























