
Motorola Moto G51 4GB/64GB Indigoblå
Produktinformasjon
Motorola Moto G51 4GB/64GB indigoblå – en kraftpakke i hånden din!
Leter du etter en solid smarttelefon som kombinerer stil, ytelse og mange spennende funksjoner? Da kan Motorola Moto G51 være akkurat det du ser etter. Denne modellen, lansert i 2021, kommer i en nydelig indigoblå farge og gir deg en imponerende skjermopplevelse med en 6,8” stor berøringsskjerm. Med oppløsning på 1080x2400 får du krystallklare bilder, enten du vil strømme film eller spille spill.
Imponerende spesifikasjoner for hverdagens behov
Motorola Moto G51 har en Microsoft Snapdragon-prosessor og 4 GB RAM, så du får en smidig brukeropplevelse både når du surfer og veksler mellom apper. Med stor batterikapasitet på 5000 mAh holder den deg i gang hele dagen. Når det er tid for lading, sørger hurtiglading for at du raskt er klar igjen. Her er noen av de viktigste funksjonene som gjør denne telefonen til et godt valg:
- 5G og 4G støtte
- Fotomuligheter med 50 MP bakre kamera og frontkamera
- Dual SIM-kortspor
- Minnekortleser for microSD-kort
- GPS for enkel navigasjon
Med et stilrent design, robust byggekvalitet og en vekt på bare 208 g ligger denne modellen komfortabelt i hånden. Dette gjør den til en ideell følgesvenn i hverdagen. Enten du er student, profesjonell eller ønsker en pålitelig telefon til daglig bruk, får du her en utmerket brukeropplevelse med funksjoner som gjør livet litt enklere.
Klar for noe nytt? Oppgrader til Motorola Moto G51 og opplev hvor enkelt det er å være tilkoblet med stil.
Topplisten: Motorola Mobiltelefon
Spesifikasjon
| Produktnavn | Motorola Moto G51 4GB/64GB Indigoblå |
| Merke | Motorola |
| Farge | Sølv, Blå |
| Series | Motorola Moto G |
| Modellnavn | Motorola Moto G51 5G 64GB |
| Android-versjon | Android 11 |
| Materiale (deksel) | Plast |
| Senior-telefon | Nei |
| Operativsystem | Android |
| Lanseringsår | 2021 |
| Høyde | 170.5 mm |
| Bredde | 76.5 mm |
| Dybde | 9.1 mm |
| Vekt | 208.0 g |
| Batterikapasitet | 5000 mAh |
| Utbyttbart batteri | Nei |
| Trådløs lading | Nei |
| Hurtiglading | Ja |
| IP-klassifisering (grad av beskyttelse og vann / støvtett) | IP52 |
| Egenskaper | FM Radio |
| Innebygde sensorer | Ansiktsgjenkjenning, Fingeravtrykksleser, Gyroskop/akselerometer, Nærhetssensor |
| Vanntett | Ja |
| Støtsikker | Nei |
| Brettbar | Nei |
| Sikkerhet | Fingeravtrykklesere |
| Støtte for to SIM-kort | Ja |
| Vannavstøtende | Nei |
| Type SIM-kort | Nano sim |
| Hybridholder til SIM | Ja |
| Type av Dual SIM | To SIM-kort |
| Vannbestandig | Nei |
| USB-tilkobling | Ja |
| USB-type | USB-C |
| Hodetelefonutgang (3.5mm) | Ja |
| NFC | Ja |
| Hodetelefonutgang (2,5/3,5 mm) | Ja |
| Type kontakt | 3, 5mm |
| USB On-The-Go (OTG) | Ja |
| Datatilkobling | USB |
| Type USB-kontakt | USB (Typ C) |
| USB-versjon | 2.0 |
| Tilkoblinger | USB-C, 3.5 mm Jack |
| Fysiskt tastatur | Nei |
| Produktvekt | 208 g |
| Skjermstørrelse | 6.8 " |
| Oppløsning | 1080x2400 |
| Piksel tetthet (PPI) | 387 |
| Skjermtype | LCD |
| Sekundær skjerm | Nei |
| Berøringsskjerm | Ja |
| Oppdateringsfrekvens | 120Hz |
| Innebygd kamera | Ja |
| Frontkamera | Ja |
| Antall kameraer (bak) | 3 |
| Antall kameraer (front) | 1 |
| Kameraoppløsning | 50.0 MP |
| Kameraoppløsning (foran) | 13.0 MP |
| Bildefrekvens (maks) | 240fps |
| Videoppløsning (maks) | 1080p |
| Optisk bildestabilisering (OIS) | Nei |
| Blits/Lys | Ja |
| Videoinnspilling | Ja |
| Effektivt antall piksler | 50 |
| Sensorformat | 1/2, 7 |
| Kameraegenskaper | Autofokus, Innebygget blits |
| Maksimal blenderåpning | 1.8 |
| Internminne | 64GB |
| Minnekortleser | Ja |
| Minnekorttype | MicroSD |
| Kompatible minnekort | microSD |
| Lagringsplass | 64 GB |
| Type minnekort | microSD |
| Prosessorhastighet | 2.2 GHz |
| Antall prosessorkjerner | Octa Core |
| 5G | Ja |
| 5G frekvensområde | Sub-6 GHz |
| 4G | Ja |
| SIM-kort | Nano-SIM |
| Dobbel SIM-kortspor | Ja |
| Hybridholder for SIM-kort | Nei |
| GPS | Ja |
| Innebygget satelittnavigasjonssystem | Ja |
| Trådløs nettverksstandard | 802.11a, 802.11b, 802.11g, 802.11n (Wi-Fi 4), 802.11ac (Wi-Fi 5) |
| Trådløst nettverk | Ja |
| 3G (UMTS) | Ja |
| Bluetooth-profil | A2DP |
| 2G (GSM) | Ja |
| Bluetooth | Ja |
| HSPA+ | Ja |
| 4G: Hastighet (ned/opp) | Cat.18/13: 1200/150 |
| System | GPS, A-GPS, GLONASS |
| Bluetooth-kodek | aptX HD |
| 5G (NR) | Ja |
| SAR-verdi | 1.49 W/kg |
| Materiale (deksel/chassis) | Glass, Plast |
| Skjerm | Farge |
| Trykkskjerm (touchscreen) | Ja |
| Antall farger | 16 777 216 |
| Skjermteknologi | LCD |
| Paneltype | IPS (TFT) |
| Pikseltetthet | 387 PPI |
| Skjerm funksjoner | HDR, 120Hz oppdateringsfrekvens |
| Bildeforhold | 20:9 |
| Prosessorkjernetype | 8 (Octa) Core |
| Grafikkprosessortype | Adreno 619 |
| Prosessor for grafikk (GPU) | Ja |
| SoC/CPU (System on Chip) | Qualcomm Snapdragon 480 5G SM4350 |
Populære produkter
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 2 690,- den billigste prisen for Motorola Moto G51 4GB/64GB Indigoblå blant 2 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste mobiltelefon for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.



























