Produktinformasjon
OnePlus 15 5G - Opplev kraften i håndflaten
Med OnePlus 15 5G får du en smarttelefon som kombinerer kraft, stil og ytelse i et elegant design. Modellen leveres i den stilige fargen Infinite Black og passer godt for deg som vil ha en telefon som takler alle hverdagsoppgaver uten stress.
Storslått ytelse med Snapdragon 8 Elite Gen 5
OnePlus 15 har det kraftige Snapdragon 8 Elite Gen 5-brikkesettet. Du får lynraske hastigheter og en sømløs opplevelse, enten du spiller eller bytter mellom apper. Med 16 GB RAM og 512 GB internminne har du god plass til bilder, videoer og apper, så du slipper å tenke på lagringsplass.
Fantastisk skjerm og kameraopplevelse
Her er noen av høydepunktene med skjermen og kameraet:
- 6,78-tommers AMOLED-skjerm
- Levende og detaljert visuell opplevelse
- Trippelkamera for flotte bilder i alle lysforhold
Eksepsjonell batteritid med hurtiglading
Med et 7300 mAh batteri kan du bruke mobilen hele dagen uten å bekymre deg for lading. Når det er tid for å lade, sørger 120 W SuperVooc-lading for at du raskt er klar igjen. Denne løsningen gir deg frihet til å bruke enheten slik du vil.
Designet for hverdagen
OnePlus 15 er ikke bare kraftig, men også laget for å være enkel å bruke. Du får 5G-støtte og et moderne utseende som gjør den til et stilig tilbehør i hverdagen. Den passer både for deg som bruker den profesjonelt og for deg som vil holde kontakten med venner og familie.
Om du ønsker en mobil som gir deg litt ekstra i hverdagen, eller vil ha en enhet som matcher din stil, er OnePlus 15 5G et trygt valg. Her kan du oppdage en ny måte å bruke teknologi på, tilpasset ditt tempo og dine behov.
Topplisten: Oneplus Mobiltelefon
Spesifikasjon
| Produktnavn | OnePlus 15 5G 16GB/512GB Infinite Black |
| Merke | Oneplus |
| Farge | Svart |
| Modellnavn | OnePlus 15 smartphone 5G 16/512GB (black) |
| Senior-telefon | Nei |
| Lanseringsår | 2025 |
| Vinklet kontakt | Nei |
| VoIP | Ja |
| Innendørs - eller utendørsbelysning | Innendørsbelysning |
| Integrerte platetopper | Induksjonstopp |
| Skjermet | Nei |
| Spenning | 1.35 V |
| Systemspesifikk | Ja |
| Telefonsvarer | Nei |
| DECT | Ja |
| Operativsystem | Android |
| Materiale (deksel) | Aluminium |
| Materiale | Aluminium |
| IP-klasse | IP68 |
| Produsentfarge | Infinite Black |
| Plassering av kontroll | Front |
| Type kontroll | Touch |
| Standard bredde | 60 cm |
| Bredde | 76.7 mm |
| Vekt | 211 g |
| Dybde | 8.1 mm |
| Sport | Fitness |
| Type kabel | USB-kabel |
| Batteritype | Litium-polymer |
| Batteriteknologi | Lithium Polymer (LiPo) |
| Utbyttbart batteri | Nei |
| Hurtiglading | Power Delivery |
| Batterikapasitet | 7300 mAh |
| Trådløs lading | Ja |
| Vippbar (kan vippes bakover/fremover) | Nei |
| Vridbar (rotere i sidledd/horisontalt) | Nei |
| HDMI aktiv | Nei |
| Hev- og senkbar | Nei |
| Høytalerfunksjon | Nei |
| Innebygd vifte | Nei |
| Innebygget trådløs lading | Ja |
| Innebygde sensorer | Barometer, Gyroskop, Akselerometer, Kompass, Nærhetssensor |
| Fiberoptisk nettverkskabel | Nei |
| IP-klassifisering (grad av beskyttelse og vann / støvtett) | IP68 |
| Støtte for to SIM-kort | Ja |
| Støtsikker | Ja |
| Type SIM-kort | Nano sim |
| Med støtte for hurtiglading | Ja |
| Vanntett | Ja |
| Vannbestandig | Ja |
| Vannavstøtende | Ja |
| Pivotfunksjon (kan stilles på høykant) | Nei |
| Babysitterfunksjon | Nei |
| Type av Dual SIM | Nano SIM/eSIM |
| Sikkerhet | Fingeravtrykksleser |
| HDMI | Nei |
| Innebygd USB-hub | Nei |
| Thunderbolt | Nei |
| Datatilkobling | USB-C |
| NFC | Ja |
| Medfølgende tastatur | Nei |
| VGA inn | Nei |
| USB-type | USB-C |
| USB-C Power Delivery | Ja |
| DVI inn | Nei |
| Type USB-kontakt | USB (Typ C) |
| Tilkoblinger | USB-C |
| Remfarge | Sort |
| Bluetooth-versjon | Bluetooth 6.0 |
| RAM | 16GB |
| RAM-minne | 16GB |
| Produktvekt | 211 g |
| Pulsmåler | Innebygget |
| Oppdateringsfrekvens | 165 Hz |
| Piksel tetthet (PPI) | 450 |
| Berøringsskjerm | Ja |
| Oppløsning | 32 Mp |
| Skjermtype | AMOLED |
| Skjermstørrelse | 6.78 " |
| Smartphonekompatibilitet | Android, iPhone | iPhone |
| Effektivt antall piksler | 50 |
| Antall kameraer (front) | 1 |
| Innebygd kamera | Ja |
| Videoppløsning (maks) | 8K |
| Videoinnspilling | Ja |
| Maksimal blenderåpning | 1.8 |
| Kameraoppløsning (foran) | 32.0 MP |
| Kameraoppløsning | 32 MP |
| Kameraegenskaper | Autofokus, Innebygget blits, Optisk bildestabilisering |
| Optisk bildestabilisering (OIS) | Ja |
| Antall kameraer (bak) | 3 |
| Bildefrekvens (maks) | 240fps |
| Internminne | 512GB |
| Intern lagringsplass (type) | Flashminne/SSD |
| Minnekortleser | Nei |
| Maksimal minnekapasitet | 512GB |
| Lagringsplass | 512 GB |
| Lagringskapasitet | 512GB |
| Kompatible minnekort | Ingen |
| Antall prosessorkjerner | 8 |
| Systembrikke (SoC) | Qualcomm Snapdragon 8 Elite |
| 5G | Ja |
| 4G | Ja |
| Bluetooth | Ja |
| Innebygget satelittnavigasjonssystem | Ja |
| Mobilt bredbånd (WWAN) | Ja |
| Wi-Fi | Ja |
| 5G (NR) | Ja |
| 3G (UMTS) | Ja |
| 2G (GSM) | Ja |
| Dobbel SIM-kortspor | Ja |
| SIM-kort | Nano-SIM, eSIM |
| Trådløst nettverk | Ja |
| Trådløs overføringsteknologi | Bluetooth, Wi-Fi, 5G, 4G (LTE) |
| Trådløs nettverksstandard | 802.11be (Wi-Fi 7) |
| HDR-stöd | Nei |
| Synkroniseringsmetode | Ja |
| Kompatible mobile enheter | Android |
| Materiale (deksel/chassis) | Aluminium |
| Type glass | Corning® Gorilla® Glass+AMOLED display |
| SMS | Nei |
| Telefonbok | Ja |
| ECO DECT | Nei |
| Bærbar | Nei |
| Opplyst tastatur | Nei |
| Interne samtaler | Nei |
| Nøkkelord | E SIM-telefoner, Mobiltelefoner med trådløs lading |
| Display | OLED |
| Pikseltetthet | 450 PPI |
| Paneltype | AMOLED |
| Antall farger | 1 070 000 000 |
| Bildeforhold | 19.5:9 |
| Skjermteknologi | AMOLED |
| Trykkskjerm (touchscreen) | Ja |
| Lysstyrke | 1800 cd/m2 |
| Prosessor for grafikk (GPU) | Ja |
| Prosessorkjernetype | 8 (Octa) Core |
Fordeler og ulemper
Populære produkter
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 10 005,- den billigste prisen for OnePlus 15 5G Mobiltelefon 512GB 16GB Uendelig Svart blant 6 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste mobiltelefon for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.
Produktanmeldelser



























































