Produktinformasjon
Oppdag Siemens Gigaset GL390 - din perfekte følgesvenn!
Er du på jakt etter en pålitelig og stilren mobiltelefon? Da er Siemens Gigaset GL390 akkurat det du trenger. Med en skjermstørrelse på 2,2 tommer og en lett vekt på kun 88 gram, får du en telefon som er både kompakt og enkel å bruke. Den leveres i en elegant hvit farge som gir et moderne preg.
Funksjoner som imponerer
Her er noen av de viktigste funksjonene som gjør Siemens Gigaset GL390 til et godt valg:
- Dobbel SIM-kort
- Intern lagringskapasitet på 32 MB
- 800 mAh batteri
- 0,3 MP kamera
Design og brukervennlighet
Siemens Gigaset GL390 er laget for å være enkel i bruk. Det intuitive brukergrensesnittet gjør navigeringen lett, selv hvis du ikke er så teknisk interessert. Enten du er tenåring eller pensjonist, kan denne modellen gi deg en smidig og behagelig opplevelse.
Er dette telefonen for deg?
Denne telefonen er et godt valg for deg som ønsker en enkel, men effektiv mobilopplevelse. Kanskje du ser etter noe som bare fungerer, uten unødvendig styr? Da kan denne modellen være midt i blinken.
Beskrivelse genereres automatisk basert på data vi har fra våre partnere.
Topplisten: Siemens Mobiltelefon


Gigaset GX6 6GB/128GB Titansvart
Spesifikasjon
| Lanseringsår | 2019 |
| Senior-telefon | Ja |
| Høyde | 131.5 mm |
| Dybde | 13.4 mm |
| Bredde | 65.3 mm |
| Batterikapasitet | 800 mAh |
| Utbyttbart batteri | Ja |
| Funksjoner | FM-radio |
| Støtte for to SIM-kort | Ja |
| Vannavstøtende | Nei |
| Type SIM-kort | Micro sim |
| Innebygget trådløs lading | Nei |
| Med støtte for hurtiglading | Nei |
| Hybridholder til SIM | Nei |
| Hodetelefonutgang (2,5/3,5 mm) | Nei |
| USB On-The-Go (OTG) | Nei |
| Datatilkobling | USB |
| Type USB-kontakt | Micro-USB |
| USB-versjon | 1.0 |
| NFC | Nei |
| Fysiskt tastatur | Nummersats |
| Produktvekt | 88 g |
| Skjermstørrelse | 2.2 " |
| Oppløsning | 176x220 |
| Berøringsskjerm | Nei |
| Videoinnspilling | Nei |
| Kameraoppløsning | 0.3 MP |
| Innebygd kamera | Ja |
| Frontkamera | Nei |
| Antall kameraer (bak) | 1 |
| Minnekortleser | Ja |
| Kompatible minnekort | microSD, microSDHC |
| Innebygget satelittnavigasjonssystem | Nei |
| Wi-Fi | Nei |
| 3G (UMTS) | Nei |
| 2G (GSM) | Ja |
| Bluetooth | Ja |
| HSPA+ | Nei |
| 5G (NR) | Nei |
| 4G | Nei |
| Nøkkelord | Liten mobiltelefon |
| Skjerm | Farge |
| Trykkskjerm (touchscreen) | Nei |
| Skjermteknologi | LCD |
| Pikseltetthet | 128 PPI |
| Bildeforhold | 1:1 |
| Prosessor for grafikk (GPU) | Nei |
Fordeler og ulemper
Populære produkter
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 795,- den billigste prisen for Siemens Gigaset GL390 Perlemorshvit blant 1 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste mobiltelefon for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.

























