
Ulefone Armor X5 Pro 4GB/64GB Svart
Produktinformasjon
Utforsk Ulefone Armor X5 Pro - Den Ultimate Eventyrtelefonen
Ulefone Armor X5 Pro 64/4 GB, svart er en pålitelig følgesvenn for deg som liker eventyr eller jobber under tøffe forhold. Med sertifiseringer som MIL-STD-810G og IP68/IP69K er denne telefonen laget for å tåle ekstreme påkjenninger og utfordringer.
Robust Design for Ekstreme Forhold
Armor X5 Pro er laget for å tåle krevende omgivelser og gir deg flere fordeler:
- Vanntett og støtsikker
- Temperaturbestandig fra -20 °C til 60 °C
- 360° beskyttelse med solid konstruksjon
Funksjoner som skiller seg ut
Telefonen har flere praktiske funksjoner som gjør den unik, som dobbelt kamera, tilpassbar knapp og hanskevennlig bruk.
Tekniske spesifikasjoner
Armor X5 Pro har en 5.5 tommer HD+ skjerm, 64 GB internminne med 4 GB RAM, kraftig 5000 mAh batteri og støtte for Wi-Fi 5 og Bluetooth 5.0.
Med denne robuste telefonen kan du møte utfordringer med ro i magen. Den gir deg både slitestyrke og smarte funksjoner, enten du er ute på eventyr eller i arbeidshverdagen.
Beskrivelse genereres automatisk basert på data vi har fra våre partnere.
Topplisten: Ulefone Mobiltelefon


Ulefone Armor X16 Pro 5G 6.56" Mobiltelefon 8GB/256GB Grønn

Ulefone Armor 24 12+256GB Svart
Spesifikasjon
| Produktnavn | Ulefone Armor X5 Pro 4GB/64GB Svart |
| Merke | Ulefone |
| Series | UleFone Armor |
| Farge | Svart |
| Android-versjon | Android 10 |
| Senior-telefon | Nei |
| Operativsystem | Android |
| Lanseringsår | 2020 |
| Høyde | 158.0 mm |
| Bredde | 77.5 mm |
| Dybde | 13.9 mm |
| Vekt | 235.0 g |
| Utbyttbart batteri | Nei |
| Trådløs lading | Nei |
| Hurtiglading | Nei |
| Batterikapasitet | 5000 mAh |
| IP-klassifisering (grad av beskyttelse og vann / støvtett) | IP68 |
| Innebygde sensorer | Ansiktsgjenkjenning |
| Vanntett | Nei |
| Støtsikker | Nei |
| Brettbar | Nei |
| Tilkoblinger | Micro-USB |
| NFC | Nei |
| Bluetooth-versjon | 5.0 |
| RAM | 4GB |
| Skjermstørrelse | 5.5 " |
| Oppløsning | 720x1440 |
| Piksel tetthet (PPI) | 293 |
| Sekundær skjerm | Nei |
| Berøringsskjerm | Nei |
| Innebygd kamera | Ja |
| Frontkamera | Ja |
| Antall kameraer (bak) | 2 |
| Antall kameraer (front) | 1 |
| Kameraoppløsning | 13.0 MP |
| Kameraoppløsning (foran) | 5.0 MP |
| Bildefrekvens (maks) | 30fps |
| Videoppløsning (maks) | 1080p |
| Optisk bildestabilisering (OIS) | Nei |
| Blits/Lys | Nei |
| Internminne | 64GB |
| Minnekortleser | Nei |
| Minnekorttype | MicroSD |
| Prosessorhastighet | 1.8 GHz |
| Antall prosessorkjerner | Octa Core |
| Systembrikke (SoC) | Cortex-A53 |
| 5G | Nei |
| 4G | Nei |
| SIM-kort | Nano-SIM |
| Hybridholder for SIM-kort | Ja |
| GPS | Nei |
| SAR-verdi | 0.383 W/kg |
| Paneltype | LCD |
Fordeler og ulemper
FAQ
Populære produkter
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 2 279,- den billigste prisen for Ulefone Armor X5 Pro 4GB/64GB Svart blant 1 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste mobiltelefon for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.
























