Produktinformasjon
Xiaomi Redmi Note 14 5G – Den perfekte smarttelefonen for deg
Her møter du Xiaomi Redmi Note 14 5G i den stilige fargen korallgrønn. Denne smarttelefonen kombinerer kraftige spesifikasjoner med et moderne design, og passer både til underholdning og produktivitet. Med et stort 6,67" AMOLED-display med oppløsning på 2400 x 1080 piksler får du krystallklare bilder og sterke farger. Klar for å oppleve 5G-hastigheter?
Kraftig ytelse og allsidighet
Under panseret finner du en Dimensity 7025-Ultra prosessor med hastighet på opptil 2.5 GHz. Med 8 GB RAM og 256 GB lagringsplass (utvidbar med microSD) er denne telefonen laget for multitasking. Enten du surfer, spiller eller bruker apper, håndterer denne modellen oppgavene uten problemer.
Fantastiske kameraer for dine beste øyeblikk
Telefonen har et imponerende trippelkamera-system med flere muligheter for fotografering:
- 108 MP hovedkamera
- 8 MP ultra-vidvinkelkamera
- 2 MP makrokamera
- 20 MP frontkamera for selfies og videosamtaler
Brukervennlig design og funksjonalitet
Med en tykkelse på bare 8 mm og en vekt på 190g er denne enheten lett å ta med seg. Den støtter dobbelt-SIM og har IP64-klassifisering, noe som gir god beskyttelse mot støv og sprut. Du får også de nyeste tilkoblingsmulighetene, inkludert Bluetooth 5.3, NFC og Wi-Fi, slik at du kan bruke mobilen akkurat slik du vil.
Langvarig batterikapasitet
Med et 5110 mAh batteri kan du stole på at denne telefonen holder følge hele dagen, enten du bruker den til jobb eller underholdning. Kanskje det er på tide å oppdage en ny verden av muligheter med Xiaomi Redmi Note 14 5G og merke forskjellen i både ytelse og stil?
Topplisten: Xiaomi Mobiltelefon


Xiaomi 14 Ultra 5G 16GB/512GB Hvit

Xiaomi 15T Pro 5G 12GB RAM 256GB OLED Mobiltelefon Svart
Spesifikasjon
| Operativsystem | Android |
| Lanseringsår | 2025 |
| Senior-telefon | Nei |
| DECT | Nei |
| IP-klasse | IP64 |
| Type kontroll | Touch |
| RAM per minnebrikke | 4 GB |
| Skjermet | Nei |
| Høyde | 162.4 mm |
| Dybde | 8 mm |
| Bredde | 75.7 mm |
| Batterikapasitet | 5110 mAh |
| Utbyttbart batteri | Ja |
| Hurtiglading | Nei |
| Trådløs lading | Nei |
| Støtte for to SIM-kort | Nei |
| IP-klassifisering (grad av beskyttelse og vann / støvtett) | IP64 |
| Vannavstøtende | Ja |
| Type SIM-kort | Nano sim |
| Innebygget trådløs lading | Nei |
| Med støtte for hurtiglading | Nei |
| Innebygde sensorer | Accelerometer, Gyroskop, Compass |
| Hybridholder til SIM | Ja |
| Høytalerfunksjon | Nei |
| Hev- og senkbar | Nei |
| HDMI aktiv | Nei |
| RGB | Nei |
| RCA låsbar | Nei |
| Vannbestandig | Ja |
| Hodetelefonutgang (2,5/3,5 mm) | Ja |
| Type kontakt | 3, 5mm |
| USB On-The-Go (OTG) | Ja |
| Datatilkobling | USB |
| Type USB-kontakt | USB (Typ C) |
| USB-versjon | 2.0 |
| NFC | Ja |
| Hodetelefonutgang (3.5mm) | Ja |
| Hodetelefonutgang | 1 |
| Tilkoblinger | 3.5 mm Jack |
| HDMI | Nei |
| USB for videosignal | Nei |
| USB | Ja |
| USB-type | USB-C |
| USB-tilkobling | Ja |
| Farge (armbånd) | Grønn |
| Fysiskt tastatur | Nei |
| RAM-minne | 8GB |
| RAM | 8GB |
| Produktvekt | 190 g |
| Skjermstørrelse | 6.67 " |
| Oppløsning | 1080x2400 |
| Berøringsskjerm | Nei |
| Fargeskjerm | Ja |
| Piksel tetthet (PPI) | 395 |
| Sekundær skjerm | Nei |
| Skjermtype | AMOLED |
| Oppdateringsfrekvens | 120Hz |
| Smartphonekompatibilitet | Android |
| Videoinnspilling | Ja |
| Innebygd kamera | Ja |
| Frontkamera | Ja |
| Maksimal blenderåpning | 1.7 |
| Antall kameraer (bak) | 3 |
| Antall kameraer (front) | 1 |
| Effektivt antall piksler | 108 |
| Bildefrekvens (maks) | 120fps |
| Videoppløsning (maks) | 1080p |
| Minnekortleser | Ja |
| Kompatible minnekort | microSDXC |
| Lagringskapasitet | 256GB |
| Internminne | 256GB |
| Maksimal minnekapasitet | 256GB |
| Lagringsplass | 256 GB |
| Type minnekort | microSDXC |
| Prosessorhastighet | 2.5 GHz |
| Antall prosessorkjerner | 8 |
| 5G | Ja |
| Innebygget satelittnavigasjonssystem | Ja |
| Trådløs nettverksstandard | 802.11a, 802.11b, Wi-Fi 3 (802.11g), Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wi-Fi | Ja |
| 3G (UMTS) | Ja |
| Bluetooth-profil | A2DP |
| 2G (GSM) | Ja |
| Bluetooth | Ja |
| HSPA+ | Nei |
| System | GPS, BeiDou, Galileo, GLONASS |
| 5G (NR) | Ja |
| SAR-verdi | 1 W/kg |
| 4G | Ja |
| Hybridholder for SIM-kort | Ja |
| Trådløst nettverk | Ja |
| Trådløs overføringsteknologi | 5G |
| SIM-kort | Nano-SIM |
| Mobilt bredbånd (WWAN) | Ja |
| GPS | Ja |
| Dobbel SIM-kortspor | Nei |
| 3D-støtte (3D-Ready) | Nei |
| HDCP | Nei |
| HDR-stöd | Nei |
| GAP-kombatibel | Nei |
| Kompatible mobile enheter | Android |
| Synkroniseringsmetode | Ja |
| Opplyst tastatur | Nei |
| SMS | Nei |
| SIP-Dect | Nei |
| Skjerm | Farge |
| Trykkskjerm (touchscreen) | Ja |
| Skjermteknologi | AMOLED |
| Pikseltetthet | 395 PPI |
| Skjerm funksjoner | HDR, 120Hz oppdateringsfrekvens |
| Bildeforhold | 20:9 |
| Antall farger | 1 |
| Display | OLED |
| Paneltype | AMOLED |
| Prosessorkjernetype | 8 (Octa) Core |
| Prosessor for grafikk (GPU) | Ja |
| SoC/CPU (System on Chip) | MediaTek Dimensity 1080 MT6877V |
Fordeler og ulemper
Populære produkter
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 2 406,- den billigste prisen for Xiaomi Redmi Note 14 5G 8GB/256GB AMOLED 6.67" Mobiltelefon Korallgrønn blant 5 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste mobiltelefon for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.
Produktanmeldelser


































