Produktinformasjon
Samsung Galaxy A17 5G – Grå, 8GB/256GB
Leter du etter en smarttelefon som holder følge med en travel hverdag? Samsung Galaxy A17 5G i elegant grå gir deg det du trenger for å navigere i det digitale landskapet. Med en kraftig Exynos 1330-prosessor og et solid 5000 mAh-batteri kan du stole på at denne modellen varer gjennom lange dager. 25 W hurtiglading gjør at du raskt er i gang igjen når batteriet trenger påfyll.
Kreativitet uten grenser med trippelkamera
Fang øyeblikkene dine med et trippelkamera som består av følgende:
- 50 MP hovedkamera
- 5 MP ultravidvinkelkamera
- 2 MP makrokamera
Enten du tar bilder av naturskjønne omgivelser eller fester med venner, får du skarpe og levende bilder. Frontkameraet har 13 MP oppløsning, så du kan ta klare og naturlige selfies. Du får også smarte redigeringstips direkte på mobilen, slik at du enkelt kan dele dine beste øyeblikk med stil.
Fantastisk skjermopplevelse
Den 6,7-tommers FHD+ Super AMOLED-skjermen med 90 Hz oppdateringsfrekvens gir en jevn og behagelig visuell opplevelse. Enten du ser på videoer eller spiller spill, er denne skjermen lyssterk og lett å bruke selv i sterkt sollys. Med en oppløsning på 1080 x 2400 pixels får du tydelige farger og detaljer som virkelig fremhever innholdet.
Robust design og sikkerhet
Samsung Galaxy A17 er ikke bare stilig; den er også IP54-klassifisert for beskyttelse mot støv og sprut. Det gir deg en telefon som tåler hverdagslige utfordringer, enten du er ute på eventyr eller på vei til jobben. Samsung Knox Vault sørger for at personlige data og minner er trygge, med regelmessige sikkerhetsoppdateringer i opptil seks år.
Plass til alt du elsker
Med 256 GB intern lagringskapasitet har du god plass til bilder, videoer og apper. Trenger du mer lagring? Du kan enkelt sette inn et microSD-kort, som støtter opptil 2000 GB. Musikk, spill eller filmer - du slipper å bekymre deg for å gå tom for plass.
Klar for å ta steget videre? Denne smarttelefonen er en pålitelig følgesvenn for hverdagens små og store eventyr.
Topplisten: Samsung Mobiltelefon


Spesifikasjon
| Produktnavn | Samsung Galaxy A17 5G 8GB/256GB Grå |
| Merke | Samsung |
| Farge | Grå |
| Series | Samsung Galaxy A17 |
| Senior-telefon | Nei |
| Operativsystem | Android |
| Antall håndenheter | 1 |
| Android-versjon | Android 15 |
| DECT | Nei |
| IP-klasse | IP54 |
| Trådløs | Nei |
| Produsentfarge | Gray |
| Plassering av kontroll | Front |
| Telefonsvarer | Nei |
| Integrerte platetopper | Induksjonstopp |
| Minnekapasitet | 4 GB |
| Maks watt per lyskilde | 25.0 W |
| Materiale (deksel) | Aluminium |
| Minnehastighet | 1600 MHz |
| Minnetype | DDR3 |
| Innendørs - eller utendørsbelysning | Innendørsbelysning |
| Materiale | Metall |
| Lanseringsår | 2023 |
| Vekt | 192 g |
| Bredde | 77.9 mm |
| Dybde | 7.5 mm |
| Høyde | 164.4 mm |
| Tykkelse | 13.4 mm |
| For barn | Nei |
| Batterikapasitet | 5000 mAh |
| Hurtiglading | 25W Wired Charging |
| Trådløs ladestandard | QI |
| Trådløs lading | Ja |
| Brettbar | Nei |
| Høytalerfunksjon | Nei |
| Innebygd vifte | Nei |
| Hybridholder til SIM | Nei |
| IP-klassifisering (grad av beskyttelse og vann / støvtett) | IP54 |
| Fiberoptisk nettverkskabel | Nei |
| Type av Dual SIM | Nano SIM/eSIM |
| Funksjoner | Makrokamera |
| Innebygget trådløs lading | Nei |
| Støtte for to SIM-kort | Ja |
| Pivotfunksjon (kan stilles på høykant) | Nei |
| Type SIM-kort | Nano |
| Støtsikker | Nei |
| Sikkerhet | Ansiktsgjenkjenning, Fingeravtrykksleser |
| Med støtte for hurtiglading | Ja |
| Hev- og senkbar | Nei |
| Innebygde sensorer | Accelerometer, Gyroskop |
| Timer | Ja |
| Krysset nettverkskabel | Nei |
| Trådløs standard | QI |
| Vanntett | Ja |
| Vannbestandig | Ja |
| Vannavstøtende | Ja |
| USB-versjon | 2.0 |
| NFC | Ja |
| DVI inn | Nei |
| DisplayPort | Nei |
| Datatilkobling | USB-C |
| Hodetelefonutgang (3.5mm) | Nei |
| Innebygd USB-hub | Nei |
| Hodetelefonutgang (2,5/3,5 mm) | Nei |
| USB for videosignal | Nei |
| USB | Ja |
| Type USB-kontakt | USB (Typ C) |
| Thunderbolt | Nei |
| USB-type | USB-C |
| USB-tilkobling | Ja |
| USB-C Power Delivery | Ja |
| USB On-The-Go (OTG) | Ja |
| Hodetelefonutgang | 1 |
| HDMI | Ja |
| Materiale (armbånd) | Silikon |
| Fysiskt tastatur | Nei |
| Lading via USB | Nei |
| Bluetooth-versjon | 5.3 |
| RAM | 8GB |
| RAM-minne | 8GB |
| Produktvekt | 192 g |
| Skjermstørrelse | 6.7 " |
| Oppløsning | 1080x2340 |
| Berøringsskjerm | Ja |
| Fargeskjerm | Ja |
| Piksel tetthet (PPI) | 387 |
| Skjermtype | OLED |
| Oppdateringsfrekvens | 90 Hz |
| Sekundær skjerm | Nei |
| Smartphonekompatibilitet | Android, iPhone | iPhone |
| Større for alternativ firmware | Android Go |
| Antall kameraer (bak) | 4 |
| Effektivt antall piksler | 13 |
| Innebygd kamera | Ja |
| Bildefrekvens (maks) | 30fps |
| Maksimal blenderåpning | 2 |
| Kameraoppløsning (foran) | 13.0 MP |
| Optisk bildestabilisering (OIS) | Ja |
| Kameraoppløsning | 13.0 MP |
| Kameraegenskaper | Autofokus |
| Frontkamera | Ja |
| Internminne | 256GB |
| Intern lagringsplass (type) | Flashminne |
| Maksimal minnekapasitet | 256GB |
| Lagringsplass | 256 GB |
| Lagringskapasitet | 256GB |
| Minnekortleser | Ja |
| Kompatible minnekort | microSD |
| Minnekorttype | MicroSD |
| Antall prosessorkjerner | 8 |
| Prosessorhastighet | 2.4 GHz |
| 5G | Ja |
| Bluetooth | Ja |
| GPS | Ja |
| 4G | Ja |
| Dobbel SIM-kortspor | Ja |
| 5G (NR) | Ja |
| Hybridholder for SIM-kort | Nei |
| 2G (GSM) | Ja |
| Trådløst nettverk | Ja |
| Trådløs overføringsteknologi | 5G |
| Bluetooth-profil | A2DP, AVRCP, HFP, HID, OPP, PAN |
| Bluetooth-kodek | AAC |
| Trådløs nettverksstandard | 802.11ac (Wi-Fi 5) |
| Innebygget satelittnavigasjonssystem | Ja |
| System | GPS, BeiDou, Galileo, GLONASS, QZSS |
| Wi-Fi | Ja |
| SIM-kort | Nano-SIM |
| Mobilt bredbånd (WWAN) | Ja |
| SAR-verdi | 0.193 W/kg |
| 3D-støtte (3D-Ready) | Nei |
| GAP-kombatibel | Nei |
| Kompatible mobile enheter | Android |
| HDCP | Nei |
| HDR-stöd | Nei |
| ECO DECT | Nei |
| DECT Plus Eco | Nei |
| Multitouch | Nei |
| Opplyst tastatur | Nei |
| Interne samtaler | Nei |
| Typ | 4K skjerm |
| Display | OLED |
| Trykkskjerm (touchscreen) | Ja |
| Bildeforhold | 20:9 |
| Lysstyrke | 1100 cd/m2 |
| Skjermteknologi | OLED |
| Skjerm | Grå |
| Pikseltetthet | 387 PPI |
| Paneltype | OLED |
| Maskinvarekalibrering | Nei |
| Prosessorkjernetype | 8 (Octa) Core |
| Prosessor for grafikk (GPU) | Ja |
| Grafikkprosessortype | Adreno 130 |
Fordeler og ulemper
Populære produkter


Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 3 590,- den billigste prisen for Samsung Galaxy A17 5G 8GB/256GB Grå Mobiltelefon med 5000 mAh Batteri blant 7 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste mobiltelefon for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.
Produktanmeldelser

































