Produktinformasjon
Xiaomi Redmi Note 14 Pro+ 5G 12GB/512GB - Fryseblå Smarttelefon
Oppdag kraften i Xiaomi Redmi Note 14 Pro+ 5G i en stilfull frostblå farge. Med et imponerende 6,67” AMOLED-display som har en oppløsning på 2712x1220 piksler og en oppdateringsfrekvens på 120Hz, blir hver video og hvert bilde en fryd for øyet. Denne smarttelefonen kombinerer elegant design med solid ytelse, takket være Snapdragon 7s Gen 3-prosessoren og 12GB RAM. Du får rask respons og sømløs multitasking, enten du jobber eller underholder deg.
Fotografi uten grenser med Xiaomi Redmi Note 14 Pro+
Her kan du virkelig utforske kreativiteten din med det avanserte trippelkameraet. Kameraoppsettet gir deg flere muligheter:
- 200 MP hovedkamera med optisk bildestabilisering
- 8 MP ultra-vidvinkelkamera
- 2 MP makrokamera
- 20 MP frontkamera
Vurderer du å oppgradere telefonen? Med denne modellen får du ikke bare en ny mobil, men også en medieopplevelse og et kraftig verktøy i lomma. Enten du surfer, ser på videoer eller tar bilder, har du en pålitelig følgesvenn i hverdagen.
Topplisten: Xiaomi Mobiltelefon


Xiaomi 14 Ultra 5G 16GB/512GB Hvit

Xiaomi 15T Pro 5G 12GB RAM 256GB OLED Mobiltelefon Svart
Spesifikasjon
| Produktnavn | Xiaomi Redmi Note 14 Pro+ 5G 12GB/512GB Frost Blue |
| Merke | Xiaomi |
| Farge | Blå |
| Series | Xiaomi Redmi Note 14 Pro Plus |
| Type | Smartklokker |
| Operativsystem | Android |
| Lanseringsår | 2024 |
| IP-klasse | IP68, IP69K |
| Senior-telefon | Nei |
| Materiale (deksel) | Glass, Lær |
| Android-versjon | Android 14 |
| Bruksområde | Server |
| CAS Latency (CL) | CL11 |
| Integrerte platetopper | Induksjonstopp |
| Antall kokesoner | 4 |
| Antall lyskilder | 1 Lamper |
| Antall minnebrikker | 1 |
| Systemspesifikk | Ja |
| Trådløs | Nei |
| VoIP | Ja |
| Lyseffekter | Nei |
| Maks watt per lyskilde | 25.0 W |
| Minnehastighet | 1600 MHz |
| ECC | Ja |
| Innendørs - eller utendørsbelysning | Innendørsbelysning |
| Materiale | Metall |
| Vinklet kontakt | Nei |
| DECT | Ja |
| Antall håndenheter | 1 |
| Telefonsvarer | Nei |
| Vekt | 210.0 g |
| Høyde | 163.0 mm |
| Bredde | 75.0 mm |
| Dybde | 9.0 mm |
| Diameter | 45.0 cm |
| Tykkelse | 13.4 mm |
| Type kabel | USB-kabel |
| For barn | Nei |
| Utbyttbart batteri | Nei |
| Batterikapasitet | 6200 mAh |
| Hurtiglading | Ja |
| Trådløs lading | Nei |
| Batteritid | 168.0 time |
| Trådløs ladestandard | QI |
| Batteritype | Li-Ion |
| Støtte for to SIM-kort | Nei |
| Vannavstøtende | Nei |
| Type SIM-kort | Nano sim |
| Innebygget trådløs lading | Nei |
| Med støtte for hurtiglading | Nei |
| Hybridholder til SIM | Nei |
| Brettbar | Nei |
| Støtsikker | Nei |
| Egenskaper | IR, Stereohøyttalere |
| Vannbestandig | Ja |
| Innebygde sensorer | Fingeravtrykksleser, Gyroskop/akselerometer, Nærhetssensor |
| HDMI aktiv | Nei |
| Funksjoner | eSIM |
| Hev- og senkbar | Nei |
| Høytalerfunksjon | Nei |
| Innebygd vifte | Nei |
| Boostfunksjon | Ja |
| Babysitterfunksjon | Nei |
| Timer | Ja |
| Type av Dual SIM | Nano SIM/eSIM |
| Trådløs standard | QI |
| IP-klassifisering (grad av beskyttelse og vann / støvtett) | IP68 |
| Vippbar (kan vippes bakover/fremover) | Nei |
| Vridbar (rotere i sidledd/horisontalt) | Nei |
| Vanntett | Ja |
| Hodetelefonutgang (2,5/3,5 mm) | Nei |
| USB On-The-Go (OTG) | Nei |
| Datatilkobling | USB |
| Tilkoblinger | USB-C |
| NFC | Ja |
| Innebygd USB-hub | Nei |
| Hodetelefonutgang | Nei |
| Hodetelefonutgang (3.5mm) | Ja |
| Type kontakt | USB A-USB Micro-B |
| USB-versjon | 3 (Gen 2) |
| DVI inn | Nei |
| HDMI | Ja |
| Type USB-kontakt | USB (Typ C) |
| USB-C Power Delivery | Ja |
| USB-tilkobling | Ja |
| USB-type | USB-C |
| VGA inn | Nei |
| DisplayPort | Nei |
| USB | Ja |
| USB for videosignal | Nei |
| Thunderbolt | Nei |
| Farge (armbånd) | Grønn |
| Materiale (armbånd) | Silikon |
| Materiale (urverket) | Plast |
| Vanntetthet (klassifisering) | IP68 |
| Batterielevetid (ved bruk) | 30 h |
| Batteritid (standby) | 40 h |
| Lading via USB | Nei |
| RAM-minne | 12GB |
| RAM | 12GB |
| Skjermstørrelse | 6.67 " |
| Berøringsskjerm | Ja |
| Sekundær skjerm | Nei |
| Oppdateringsfrekvens | 120Hz |
| Oppløsning | 2712x1220 |
| Piksel tetthet (PPI) | 446 |
| Bærekraftegenskaper | Resirkulert materiale |
| Videoinnspilling | Nei |
| Antall kameraer (front) | 1 |
| Antall kameraer (bak) | 3 |
| Optisk bildestabilisering (OIS) | Ja |
| Videoppløsning (maks) | 4K |
| Innebygd kamera | Ja |
| Kameraoppløsning | 50.0 MP |
| Bildefrekvens (maks) | 30fps |
| Kameraoppløsning (foran) | 20.0 MP |
| Blits/Lys | Ja |
| Frontkamera | Ja |
| Effektivt antall piksler | 50 |
| Kameraegenskaper | Autofokus, Innebygget blits |
| Maksimal blenderåpning | 1.4 |
| Minnekortleser | Nei |
| Lagringskapasitet | 512GB |
| Internminne | 512GB |
| Intern lagringsplass (type) | Flashminne |
| Type minnekort | microSD |
| Maksimal minnekapasitet | 512GB |
| Lagringsplass | 512 GB |
| Antall prosessorkjerner | Octa Core |
| Prosessorhastighet | 2.5 GHz |
| 5G | Ja |
| Innebygget satelittnavigasjonssystem | Nei |
| Wi-Fi | Nei |
| 3G (UMTS) | Nei |
| 2G (GSM) | Ja |
| Bluetooth | Ja |
| HSPA+ | Nei |
| 5G (NR) | Ja |
| 4G | Ja |
| Hybridholder for SIM-kort | Nei |
| GPS | Ja |
| SIM-kort | Nano-SIM |
| Dobbel SIM-kortspor | Ja |
| Bluetooth-profil | A2DP |
| 5G frekvensområde | mmWave |
| Bluetooth-kodek | aptX HD |
| Frekvensområde (5G) | Sub-6 GHz |
| Trådløs nettverksstandard | 802.11a, 802.11b, 802.11g, 802.11ac (Wi-Fi 5) |
| Trådløst nettverk | Ja |
| Trådløs overføringsteknologi | 5G |
| HDCP | Nei |
| HDR-stöd | Nei |
| 3D-støtte (3D-Ready) | Nei |
| Type synkronisering | AMD FreeSync |
| GAP-kombatibel | Nei |
| VESA-feste | Nei |
| Type glass | Ceramis Shield 2 |
| Materiale (deksel/chassis) | Glass |
| Bredde (ikke diameter) | 45.3 mm |
| Interne samtaler | Nei |
| Armbånd | Ja |
| Telefonbok | Ja |
| Typ | 4K skjerm |
| ECO DECT | Nei |
| DECT Plus Eco | Nei |
| Skjerm | Farge |
| Trykkskjerm (touchscreen) | Ja |
| Paneltype | AMOLED |
| Antall farger | 1 |
| Bildeforhold | 16:9 |
| Bildestørrelse | 31.5 Tommer |
| Maskinvarekalibrering | Nei |
| Lysstyrke | 400 cd/m² |
| Display | Ja |
| Prosessor for grafikk (GPU) | Nei |
| Grafikkprosessortype | Adreno 830 |
Fordeler og ulemper
Populære produkter
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 5 499,- den billigste prisen for Xiaomi Redmi Note 14 Pro+ 5G 12GB RAM 512GB AMOLED Smarttelefon Frostblå blant 4 butikker hos Prisradar. Dette produktet er også på vår topp 5-rangering av beste mobiltelefon.
Produktanmeldelser













































