Produktinformasjon
Nothing Phone (4a) 12GB/256GB Rosa - Teknologi møter stil
Utforsk den imponerende verdenen av teknologi med Nothing Phone (4a), nå i en stilfull rosa farge. Med hele 12GB RAM og et generøst internminne på 256GB, har du god plass til både favorittappene dine og alle bildene og minnene du vil ta vare på. Dette er mer enn bare en mobiltelefon - her får du en følgesvenn som leverer ytelse og stil på høyt nivå.
Fang øyeblikkene med 50 MP kamera
Med et 50 MP periskop-zoomkamera kan du fange detaljer på lang avstand, enten det er landskapsbilder eller nære, spontane øyeblikk. Dette kameraet gir deg også flotte selfies med frontlinsen, slik at du enkelt kan dele dine øyeblikk på sosiale medier.
Strålende ytelse med Android og 5G
Denne telefonen kjører på Android og gir deg en smidig brukeropplevelse. Med støtte for både 5G og 4G kan du surfe og strømme uten forsinkelser. Bluetooth 5.4 og NFC gjør det lett å koble enheten til andre produkter når du trenger det.
Unik skjermopplevelse
Den 6.78'' AMOLED-skjermen gir deg klare og livfulle farger, med en oppløsning på 1224x2720 som virkelig får innholdet til å skinne. Enten du ser på film eller surfer på nettet, får du en skjermopplevelse av høy kvalitet.
Praktisk og brukervennlig
Her er noen av de praktiske fordelene med Nothing Phone (4a):
- Dobbelt SIM-kortspor for enkel håndtering av jobb og privatliv
- Solid og ikke-brettbart design for økt holdbarhet
- Stilfullt utseende som passer enhver anledning
Lyst til å ta steget inn i fremtiden med Nothing Phone (4a)? Her får du en telefon som kombinerer stil, teknologi og ytelse, og gjør hverdagens øyeblikk litt mer spennende. Kanskje dette er oppgraderingen du har ventet på?
Topplisten: Nothing Mobiltelefon

Nothing Phone 3a Lite 6,77" Smarttelefon 128GB 8GB Hvit
Spesifikasjon
| Senior-telefon | Nei |
| Operativsystem | Android |
| Lanseringsår | 2026 |
| DECT | Nei |
| ECC | Ja |
| VoIP | Nei |
| Vinklet kontakt | Nei |
| Materiale | Plast |
| Trådløs | Nei |
| Produsentfarge | Pink |
| Type kontroll | Touch |
| Telefonsvarer | Nei |
| RAM per minnebrikke | 4 GB |
| Bredde | 77.6 mm |
| Vekt | 204.5 g |
| Dybde | 8.6 mm |
| Batteriteknologi | Li-Ion |
| Utbyttbart batteri | Nei |
| Batterikapasitet | 5080 mAh |
| Trådløs lading | Nei |
| Brettbar | Nei |
| Innebygget trådløs lading | Nei |
| Innebygde sensorer | Gyroskop, Akselerometer, Nærhetssensor, Kompass |
| Innebygd vifte | Nei |
| IP-klassifisering (grad av beskyttelse og vann / støvtett) | IP64 |
| Støtte for to SIM-kort | Ja |
| Type SIM-kort | Nano |
| Med støtte for hurtiglading | Ja |
| Vridbar (rotere i sidledd/horisontalt) | Nei |
| Vippbar (kan vippes bakover/fremover) | Nei |
| Vanntett | Ja |
| Vannbestandig | Ja |
| Vannavstøtende | Ja |
| HDMI aktiv | Nei |
| Type av Dual SIM | Nano SIM/eSIM |
| Sikkerhet | Fingeravtrykksleser |
| RCA låsbar | Nei |
| NFC | Ja |
| Datatilkobling | USB-C |
| VGA inn | Nei |
| USB-type | USB-C |
| USB-tilkobling | Ja |
| USB-C Power Delivery | Ja |
| USB for videosignal | Nei |
| USB | Ja |
| Hodetelefonutgang | Nei |
| HDMI | Nei |
| DVI inn | Nei |
| DisplayPort | Nei |
| Type USB-kontakt | USB (Typ C) |
| Tilkoblinger | -, 3.5 mm Jack | 3.5 mm Jack | 3.5 mm Jack, DisplayPort, USB-C | 3.5 mm Jack, Micro-USB | 3.5 mm Jack, USB-C | DisplayPort, USB-C | Lightning | Lightning, USB-C | Micro-USB | Micro-USB, - | Micro-USB, -, 3.5 mm Jack | Micro-USB, 3.5 mm Jack | USB-C | USB-C, 3.5 mm Jack |
| Thunderbolt | Nei |
| Fysiskt tastatur | Nei |
| Farge (armbånd) | Rosa |
| Bluetooth-versjon | 5.4 |
| RAM | 12GB |
| RAM-minne | 12GB |
| Pulsmåler | Innebygget |
| Skjermstørrelse | 6.78 " |
| Oppløsning | 1224x2720 |
| Oppdateringsfrekvens | 120 Hz |
| Fargeskjerm | Ja |
| Berøringsskjerm | Ja |
| Skjermtype | AMOLED |
| Sekundær skjerm | Nei |
| Smartphonekompatibilitet | Android, iPhone | iPhone |
| Frontkamera | Ja |
| Kameraoppløsning | 50.0 MP |
| Antall kameraer (front) | 1 |
| Innebygd kamera | Ja |
| Videoppløsning (maks) | 4K |
| Videoinnspilling | Nei |
| Maksimal blenderåpning | 1.9 |
| Kameraoppløsning (foran) | 32.0 MP |
| Kameraegenskaper | Autofokus |
| Optisk bildestabilisering (OIS) | Ja |
| Antall kameraer (bak) | 3 |
| Bildefrekvens (maks) | 120fps |
| Internminne | 256GB |
| Intern lagringsplass (type) | Flashminne |
| Maksimal minnekapasitet | 256GB |
| Lagringsplass | 256 GB |
| Lagringskapasitet | 256GB |
| Kompatible minnekort | Ingen |
| Prosessorhastighet | 2.7 GHz |
| Antall prosessorkjerner | 8 Stk |
| 5G | Ja |
| 4G | Ja |
| Dobbel SIM-kortspor | Ja |
| Bluetooth-profil | A2DP, AVRCP, HFP, HID, OPP, PAN |
| Bluetooth-kodek | AAC |
| Bluetooth | Ja |
| Innebygget satelittnavigasjonssystem | Ja |
| Mobilt bredbånd (WWAN) | Ja |
| GPS | Ja |
| Wi-Fi | Ja |
| 5G (NR) | Ja |
| SIM-kort | Nano-SIM |
| Trådløst nettverk | Ja |
| Trådløs overføringsteknologi | 5G |
| GAP-kombatibel | Nei |
| VESA-feste | Nei |
| HDCP | Nei |
| 3D-støtte (3D-Ready) | Nei |
| Kompatible mobile enheter | Android |
| DECT Plus Eco | Nei |
| Belyst skjerm | Ja |
| ECO DECT | Nei |
| Paneltype | AMOLED |
| Maks oppløsning | 3840x2160 |
| Display | OLED |
| Pikseltetthet | 440 PPI |
| Antall farger | 1 070 000 000 |
| Bildeforhold | 20:9 |
| Skjerm funksjoner | HDR, 120Hz oppdateringsfrekvens |
| Skjermteknologi | AMOLED |
| Lysstyrke | 4500 cd/m2 |
| Prosessor for grafikk (GPU) | Ja |
| Prosessorkjernetype | 8 (Octa) Core |
Populære produkter


Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 5 242,- den billigste prisen for Nothing Phone 4a 12GB/256GB Rosa med 50 MP Kamera blant 5 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste mobiltelefon for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.
Produktanmeldelser



























