
Nothing Phone 4a Pro 12GB RAM 256GB 6.83" 5G Sølv Mobiltelefon
Produktinformasjon
Utforsk Nothing Phone (4a) Pro - 12GB/256GB Sølv
Oppdag den perfekte kombinasjonen av stil og ytelse med Nothing Phone (4a) Pro. Denne smarttelefonen gir deg en imponerende opplevelse i et lekkert og gjennomført design. Med sitt glitrende sølvmateriale får du et moderne og stilrent preg som lett fanger oppmerksomheten.
Fantastiske spesifikasjoner for enestående ytelse
Den store 6.83” flexible AMOLED-skjermen byr på en oppløsning på 2800x1260 og oppdateringsfrekvens på 144Hz - perfekt for streaming, spilling og surfing. Denne skjermen er beskyttet med Gorilla Glass 7i, som hjelper mot riper og små uhell i hverdagen.
- Operativsystem - Android
- Prosessor - Snapdragon 7 Gen 4
- Minne - 12 GB LPDDR5X RAM
- Lagring - 256 GB UFS3.1 Flash
- Batteri - 5000 mAh med 50W kablet lading
- Vekt - 210 gram
Fotografer med stil
Med et trippelkamera system får du en hovedsensor på 50MP med OIS, en 8MP ultravidvinkel og en 50MP telelinse med 3.5x zoom. Her ligger alt til rette for å ta bilder i høy kvalitet, enten du vil fange landskap eller detaljer. Selfies blir også skarpe og klare med 32MP frontkamera.
Kraftige tilkoblingsmuligheter
Med Wi-Fi 6, NFC og Bluetooth 5.4 har du alle tilkoblingsmuligheter du trenger. Dobbel SIM-kortspor gjør det enkelt å holde jobb og fritid adskilt, uten å bytte telefon.
Robusthet uten kompromiss
IP65-klassifiseringen gjør denne smarttelefonen motstandsdyktig mot vann og støv, så du kan ta den med deg overalt uten bekymring. Berøringssensoren under skjermen gir deg rask og sikker låsing av enheten.
Nothing Phone (4a) Pro er mer enn bare en telefon - det er et komplett verktøy for deg som setter pris på effektivitet, kvalitet og godt design. Enten du bruker denne modellen til hverdag eller spesielle anledninger, kan den stilige smarttelefonen gi deg en oppgradering du vil merke.
Topplisten: Nothing Mobiltelefon
Spesifikasjon
| Produktnavn | Nothing Phone 4a Pro 12GB/256GB Silver |
| Merke | Nothing |
| Series | Nothing Phone 4a Pro |
| Farge | Sølv |
| Senior-telefon | Nei |
| Operativsystem | Android |
| Lanseringsår | 2026 |
| Materiale (deksel) | Aluminium |
| Vinklet kontakt | Nei |
| Materiale | Aluminium |
| IP-klasse | IP65 |
| Trådløs | Nei |
| Produsentfarge | Silver |
| Antall håndenheter | 1 |
| Type kontroll | Touch |
| Skjermet | Nei |
| Telefonsvarer | Nei |
| RAM per minnebrikke | 4 GB |
| Bredde | 76.6 mm |
| Vekt | 210 g |
| Dybde | 8 mm |
| For barn | Nei |
| Batteriteknologi | Li-Ion |
| Utbyttbart batteri | Nei |
| Hurtiglading | Ja |
| Batterikapasitet | 5080 mAh |
| Batteritype | Li-Ion |
| Brettbar | Nei |
| Innebygde sensorer | Gyroskop, Akselerometer, Kompass, Nærhetssensor |
| Innebygd vifte | Nei |
| Funksjoner | Innebygde stereohøyttalere, eSIM |
| Fiberoptisk nettverkskabel | Nei |
| IP-klassifisering (grad av beskyttelse og vann / støvtett) | IP65 |
| Hybridholder til SIM | Ja |
| Støtte for to SIM-kort | Ja |
| Type SIM-kort | Nano, eSIM |
| Med støtte for hurtiglading | Ja |
| Vridbar (rotere i sidledd/horisontalt) | Nei |
| Vanntett | Ja |
| Vannbestandig | Ja |
| Vannavstøtende | Ja |
| Høytalerfunksjon | Nei |
| Hev- og senkbar | Nei |
| HDMI aktiv | Nei |
| Type av Dual SIM | Nano SIM/eSIM |
| Sikkerhet | Fingeravtrykksleser |
| Timer | Ja |
| RGB | Nei |
| RCA låsbar | Nei |
| Krysset nettverkskabel | Nei |
| NFC | Ja |
| Innebygd USB-hub | Nei |
| Medfølgende tastatur | Nei |
| VGA inn | Nei |
| USB-type | USB-C |
| USB for videosignal | Nei |
| USB | Ja |
| Hodetelefonutgang | Nei |
| HDMI | Nei |
| DVI inn | Nei |
| Type USB-kontakt | USB (Typ C) |
| Tilkoblinger | USB-C |
| Thunderbolt | Nei |
| Fysiskt tastatur | Nei |
| Bluetooth-versjon | 5.4 |
| RAM | 12GB |
| RAM-minne | 12GB |
| Produktvekt | 210 g |
| Skjermstørrelse | 6.83 " |
| Oppløsning | 1260x2800 |
| Oppdateringsfrekvens | 144 Hz |
| Skjermtype | AMOLED |
| Sekundær skjerm | Nei |
| Smartphonekompatibilitet | Android, iPhone | iPhone |
| Frontkamera | Ja |
| Antall kameraer (front) | 1 |
| Innebygd kamera | Ja |
| Videoppløsning (maks) | 4K |
| Videoinnspilling | Ja |
| Maksimal blenderåpning | 1.9 |
| Kameraegenskaper | Optisk bildestabilisering |
| Optisk bildestabilisering (OIS) | Ja |
| Antall kameraer (bak) | 3 |
| Internminne | 256GB |
| Intern lagringsplass (type) | Flashminne |
| Maksimal minnekapasitet | 256GB |
| Lagringsplass | 256 GB |
| Lagringskapasitet | 256GB |
| Prosessorhastighet | 2.8 GHz |
| Antall prosessorkjerner | 8 Stk |
| 5G | Ja |
| 4G | Ja |
| Dobbel SIM-kortspor | Ja |
| Innebygget satelittnavigasjonssystem | Ja |
| Mobilt bredbånd (WWAN) | Ja |
| GPS | Ja |
| Hybridholder for SIM-kort | Ja |
| Wi-Fi | Ja |
| 5G (NR) | Ja |
| 5G frekvensområde | Sub-6 GHz |
| SIM-kort | Nano-SIM, eSIM |
| Trådløst nettverk | Ja |
| Trådløs overføringsteknologi | Bluetooth, Wi-Fi, 5G, 4G (LTE) |
| Trådløs nettverksstandard | 802.11a, 802.11b, 802.11g, 802.11n (Wi-Fi 4), 802.11ac (Wi-Fi 5), 802.11ax (Wi-Fi 6) |
| GAP-kombatibel | Nei |
| VESA-feste | Nei |
| HDCP | Nei |
| HDR-stöd | Nei |
| 3D-støtte (3D-Ready) | Nei |
| Kompatible mobile enheter | Android |
| Materiale (deksel/chassis) | Aluminium |
| ECO DECT | Nei |
| Bærbar | Nei |
| SMS | Nei |
| SIP-Dect | Nei |
| Telefonbok | Ja |
| Nøkkelord | E SIM-telefoner, Mobiltelefoner med trådløs lading | Liten mobiltelefon |
| Maks oppløsning | 3840x2160 |
| Pikseltetthet | 440 PPI |
| Paneltype | AMOLED |
| Antall farger | 1 |
| Bildeforhold | 20:9 |
| Skjerm funksjoner | HDR, 144Hz refresh rate |
| Skjermteknologi | AMOLED |
| Skjerm | Farge |
| Lysstyrke | 5000 cd/m2 |
| Prosessor for grafikk (GPU) | Ja |
| Prosessorkjernetype | 8 (Octa) Core |
Populære produkter


Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 6 790,- den billigste prisen for Nothing Phone 4a Pro 12GB RAM 256GB 6.83" 5G Sølv Mobiltelefon blant 4 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste mobiltelefon for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.
Produktanmeldelser

























