
Nothing Phone (3) 12GB RAM 256GB 5G Svart Mobiltelefon
Produktinformasjon
Oppdag Nothing Phone (3) 12GB/256GB i Svart
Er du klar for å ta mobilopplevelsen din til et nytt nivå? Nothing Phone (3) med 12GB RAM og 256GB internminne i elegant svart gir deg en uslåelig kombinasjon av stil, funksjonalitet og innovasjon. Enten du streamer favorittprogrammene dine, gjør notater eller spiller spill, kan du stole på at denne enheten leverer topp ytelse med støtte for rask 5G-tilkobling.
Unik Glyph-teknologi
Glyph-grensesnittet lyser opp den digitale hverdagen din. Med over 900 mikro-LED-lys kan denne løsningen vise varsler, volum, lading, tidtakere og mye mer på en kreativ måte. Du kan se hvem som ringer uten å måtte tenne skjermen. Det er mulig å tilpasse lysmønstrene for spesifikke kontakter og apper, slik at du får færre forstyrrelser i løpet av dagen. En smart måte å holde oversikten på – rett i hånden.
Interaktive opplevelser med Glyph-knappen
Med Glyph-knappen kan du enkelt bytte mellom flere interaktive verktøy og små leker direkte på telefonen:
- Digital klokke
- Batteriindikator
- Stoppeklokke
- Snurr flasken
- Stein, saks, papir
Smart organisering med Essential Key & Space
Å holde orden på informasjonen din blir enklere med denne modellen. Du kan ta skjermbilder, gjøre lydopptak og la AI hjelpe deg med å organisere alt i Essential Space. Teknologien summerer opp og lager lister for deg, slik at du kan fokusere mer på det som virkelig teller. Trykk for å ta et skjermbilde, hold inne for å ta opp talememo – alt lagres automatisk og er klart til bruk.
Klar for å oppgradere til denne telefonen? Med sin unike design, imponerende spesifikasjoner og interaktive funksjoner, får du ikke bare en mobil – du får en ny følgesvenn i hverdagen som alltid holder deg oppdatert og engasjert.
Topplisten: Nothing Mobiltelefon
Spesifikasjon
| Antall minnebrikker | 1 |
| Android-versjon | Android 15 |
| DECT | Nei |
| Antall kokesoner | 4 |
| Produsentfarge | Sort |
| Plassering av kontroll | Front |
| Telefonsvarer | Nei |
| Operativsystem | Android |
| Vekt | 218 g |
| Bredde | 75.5 mm |
| Dybde | 8.9 mm |
| Batteritype | Li-Ion |
| Batteriteknologi | Li-Ion |
| Hurtiglading | Power Delivery 2.0, Power Delivery 3.0, Quick Charge 2.0, Quick Charge 3.0, Quick Charge 4 |
| Trådløs lading | Ja |
| Batterikapasitet | 5150 mAh |
| IP-klassifisering (grad av beskyttelse og vann / støvtett) | IP42 |
| Babysitterfunksjon | Nei |
| Type av Dual SIM | Nano SIM/eSIM |
| Innebygget trådløs lading | Ja |
| Støtte for to SIM-kort | Ja |
| Type SIM-kort | Nano |
| Vridbar (rotere i sidledd/horisontalt) | Nei |
| Med støtte for hurtiglading | Ja |
| DVI inn | Nei |
| DisplayPort | Nei |
| USB for videosignal | Nei |
| USB | Ja |
| Type USB-kontakt | USB (Typ C) |
| Thunderbolt | Nei |
| USB-C Power Delivery | Ja |
| Remfarge | Sort |
| Farge (armbånd) | Svart |
| Vanntetthet (klassifisering) | IP68 |
| Fysiskt tastatur | Nei |
| Batteritid (standby) | 40 h |
| Batterielevetid (ved bruk) | 30 h |
| Bluetooth-versjon | Bluetooth 6.0 |
| RAM | 12GB |
| RAM-minne | 12GB |
| Produktvekt | 218 g |
| Berøringsskjerm | Ja |
| Fargeskjerm | Ja |
| Piksel tetthet (PPI) | 460 |
| Skjermtype | AMOLED |
| Oppdateringsfrekvens | 120 Hz |
| Oppløsning | 50 |
| Skjermstørrelse | 6.67 " |
| Smartphonekompatibilitet | Android |
| Antall kameraer (front) | 1 |
| Antall kameraer (bak) | 4 |
| Bildefrekvens (maks) | 240fps |
| Maksimal blenderåpning | 2.2 |
| Kameraegenskaper | Autofokus, Optisk bildestabilisering, Optisk zoom |
| Optisk bildestabilisering (OIS) | Ja |
| Videoppløsning (maks) | 4K |
| Kameraoppløsning | 50 |
| Internminne | 256GB |
| Maksimal minnekapasitet | 256GB |
| Lagringsplass | 256 GB |
| Antall prosessorkjerner | 8 Stk |
| 5G | Ja |
| 5G (NR) | Ja |
| Trådløst nettverk | Ja |
| Trådløs overføringsteknologi | 5G |
| Trådløs nettverksstandard | 802.11a, 802.11b, 802.11g, 802.11n (Wi-Fi 4), 802.11ac (Wi-Fi 5), 802.11ax (Wi-Fi 6), 802.11be (Wi-Fi 7) |
| Innebygget satelittnavigasjonssystem | Ja |
| Wi-Fi | Ja |
| SIM-kort | Nano-SIM |
| Mobilt bredbånd (WWAN) | Ja |
| GPS | Ja |
| Bluetooth | Ja |
| Dobbel SIM-kortspor | Ja |
| Kompatible mobile enheter | Android |
| DECT Plus Eco | Nei |
| Belyst skjerm | Ja |
| Multitouch | Nei |
| Opplyst tastatur | Nei |
| Antall farger | 1 |
| Display | OLED |
| Trykkskjerm (touchscreen) | Ja |
| Bildeforhold | 20:9 |
| Lysstyrke | 4500 cd/m2 |
| Skjermteknologi | AMOLED |
| Skjerm funksjoner | 120Hz oppdateringsfrekvens |
| Pikseltetthet | 460 PPI |
| Paneltype | AMOLED |
| Grafikkprosessortype | Adreno 610 |
| Prosessorkjernetype | 8 (Octa) Core |
Fordeler og ulemper
Populære produkter


Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 6 690,- den billigste prisen for Nothing Phone (3) 12GB RAM 256GB 5G Svart Mobiltelefon blant 5 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste mobiltelefon for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.
Produktanmeldelser





























































