Produktinformasjon
Opplev kraften med Samsung Galaxy S20 FE 6GB/128GB Hvit
Leter du etter en smarttelefon som kombinerer ytelse og stil? Samsung Galaxy S20 FE 6GB/128GB Hvit gir deg begge deler. Den elegante hvite finishen gir et moderne uttrykk, og denne modellen er utstyrt med teknologi som gjør hverdagen litt enklere.
Fantastiske funksjoner i en kompakt design
Samsung Galaxy S20 FE 6GB/128GB Hvit tilbyr flere imponerende funksjoner:
- 6,5 tommer Infinity-O touchskjerm
- 120 Hz oppdateringsfrekvens
- 6GB RAM
- 128GB intern lagring
- 5G-tilkobling
- 4500 mAh batteri
Hvorfor velge Samsung Galaxy S20 FE?
Her får du hovedegenskapene fra flaggskipmodellene til en mer overkommelig pris. Enten du liker å spille, ta bilder eller bare vil ha en pålitelig telefon i hverdagen, kan denne enheten bli en god følgesvenn.
Vil du ha en av de beste smarttelefonene på markedet? Med Samsung i ryggen kan du stole på at kvalitet og innovasjon er ivaretatt. Gjør hverdagen litt enklere og mer underholdende med din nye favoritt.
Topplisten: Samsung Mobiltelefon


Spesifikasjon
| Produktnavn | Samsung Galaxy S20 FE 5G 6GB/128GB Hvit |
| Merke | Samsung |
| Series | Samsung Galaxy S20 FE |
| Farge | Hvit |
| Senior-telefon | Nei |
| Operativsystem | Android |
| Lanseringsår | 2020 |
| Brettbar | Nei |
| NFC | Ja |
| Fysiskt tastatur | Nei |
| Bluetooth-versjon | 5.0 |
| RAM | 6GB |
| Skjermstørrelse | 6.5 " |
| Oppløsning | 1080x2400 |
| Skjermtype | AMOLED |
| Frontkamera | Ja |
| Antall kameraer (bak) | 3 |
| Kameraoppløsning | 12.0 MP |
| Internminne | 128GB |
| 5G | Ja |
| 4G | Ja |
| Dobbel SIM-kortspor | Ja |
Fordeler og ulemper
Populære produkter


Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 2 290,- den billigste prisen for Samsung Galaxy S20 FE 5G 6GB/128GB Hvit - Mobiltelefon med AMOLED Skjerm blant 1 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste mobiltelefon for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.
Produktanmeldelser








































