Produktinformasjon
Samsung Galaxy S24+ Jade green - Den ultimate telefonopplevelsen
Samsung Galaxy S24+ Jade green er en telefon som tar brukeropplevelsen til nye høyder. Med episk AI-teknologi gir den deg superskarpe og detaljerte bilder, selv i mørket. Denne telefonen er bare tilgjengelig på samsung.com, og er designet for å imponere.
Funksjoner:
- Episk AI: Opplev intelligente funksjoner som forbedrer bildene dine på en unik måte.
- Superskarpe bilder: Takket være avansert teknologi kan du ta bilder med utrolig detaljrikdom.
- Mørkefotografering: Ta klare og skarpe bilder selv når lyset er begrenset.
Design:
Den Samsung Galaxy S24+ Jade green har en elegant design som skiller seg ut fra mengden. Den jade grønne fargen gir telefonen et unikt og stilfullt utseende.
Kjøp din Samsung Galaxy S24+ Jade green i dag og opplev en ny standard for mobiltelefoner!
Topplisten: Samsung Mobiltelefon
Spesifikasjon
Produkt
| Produktnavn | Samsung Galaxy S24+12GB/256GB Jade Grønn |
| Merke | Samsung |
| Series | Samsung Galaxy S24 Plus |
| Farge | Grønn |
Spesifikasjoner
| Senior-telefon | Nei |
| Operativsystem | Android |
| Lanseringsår | 2024 |
Funksjoner
| Brettbar | Nei |
Tilkoblinger
| NFC | Ja |
Design
| Fysiskt tastatur | Nei |
Trådløs
| Bluetooth-versjon | 5.3 |
Minne
| RAM | 12GB |
Skjerm
| Skjermstørrelse | 6.7 " |
| Oppløsning | 3088x1440 |
| Skjermtype | AMOLED |
Kamera
| Frontkamera | Ja |
| Antall kameraer (bak) | 3 |
| Kameraoppløsning | 50.0 MP |
Lagring
| Internminne | 256GB |
Kommunikasjon
| 5G | Ja |
| 4G | Ja |
| Dobbel SIM-kortspor | Ja |
Populære produkter
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 8 440,- den billigste prisen for Samsung Galaxy S24+12GB/256GB Jade Grønn blant 1 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste mobiltelefon for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.
Motorola Razr 70 Ultra 16GB/512GB PANTONE Orient BlueMotorola Razr 70 Ultra 16GB/512GB PANTONE CocoaMotorola Edge 60 Pro 8GB/256GB PANTONE ShadowHonor 600 5G 8GB/256GB Svart
Honor 600 5G 8GB/256GB OransjeOppo Find X9 Ultra 5G 12GB/512GB Tundra UmberMotorola Moto G67 5G 8GB/256GB Arctic SealMotorola Edge 70 Fusion 5G 12GB/256GB Country Air
Motorola Moto G67 5G 8GB/128GB Arctic SealMotorola Moto G77 12GB/256GB Black OliveOPPO Reno 15 F 5G 8GB/256GB Aurora BlueMotorola Moto G17 8GB/128GB Evening Blue

























