Wilfa CREEK Sous Vide Stick SVS-1200S 1712127 1712339
Wilfa Svs-1200S Creek Sous Vide Stick - Immersjonssirkulator - 1.2 Kw - Svart...
fra 1 492,71
Tilgjengelig i 1 butikker
Wilfa - Creek SVS-1200S sous vide stick
Siste kjente pris:
banner-image
Produktinformasjon
Wilfa CREEK Sous Vide Stick SVS-1200S 1712127 1712339 - Kjøkkensjefen Din
Presisjon i Hver Matrett
  • Kraftig Motor: Utstyrt med en energivennlig 1200 W motor og en imponerende pumpekapasitet på 8.5 l/min, gir denne enheten deg muligheten til å lage store måltider uten problemer.
Elegant Design med Praktisk Funksjonalitet
  • Kompakt Størrelse: Med mål på 412 mm x 116 mm x 210 mm, passer flerbrukeren perfekt på benken uten å ta for mye plass.