Nothing Phone (3) 16GB RAM 512GB Lagring 5G Svart Mobiltelefon
Produktinformasjon
Oppdag Nothing Phone (3) – 16GB/512GB Black
Er du på jakt etter en smarttelefon som virkelig skiller seg ut? Med Nothing Phone (3) i stilig svart får du en telefon som ikke bare ser bra ut, men også leverer på ytelse og funksjonalitet. Med en imponerende 16GB RAM og 512GB internminne har du mer enn nok plass til alle appene dine, bilder og videoer.
Innovativt Glyph-grensesnitt
En av de mest unike funksjonene er det revolusjonerende Glyph-grensesnittet. Dette lave lysdesignet bruker over 900 mikro-LED-lys for å vise varsler, volum, ladeindikatorer og tidtakere på en helt ny måte. Du kan enkelt se hvem som ringer eller få varsler fra spesifikke apper uten å vekke skjermen. Det gir en effektiv og stilfull måte å få informasjon på.
Skap din egen personlige stil
Med Glyph Matrix kan du lage personlige lysmønstre og vibrasjoner for dine favorittkontakter. Vil du bli varslet om en viktig samtale eller en ny melding? Her kan du tilpasse opplevelsen akkurat slik du vil. Dette gir ikke bare funksjonalitet, men også en morsom måte å interagere med enheten på.
Interaktive Glyph-leker og Essential Space
Gjennom Glyph-knappen får du tilgang til flere interaktive funksjoner og verktøy:
- Digital klokke
- Batteriindikator
- Stoppeklokke
- Leker som snurre flaske og stein, saks, papir
I tillegg får du Essential Space, hvor AI hjelper deg med å organisere skjermbilder, lydopptak og lage huskelister. Med et enkelt trykk kan du ta skjermbilde, og holder du inne tar du opp talememoer – alt lagres i et AI-organisert rom.
Med denne modellen er det lett å se hvorfor den passer både for teknologi-entusiaster og hverdagsbrukere. Den kombinerer stil med praktiske funksjoner som gjør hverdagen din litt enklere. Her får du en ny måte å bruke smarttelefonen din på – kanskje det er på tide å prøve noe annerledes?
Topplisten: Nothing Mobiltelefon

Nothing Phone 3a Lite 6,77" Smarttelefon 128GB 8GB Hvit
Spesifikasjon
| Innendørs - eller utendørsbelysning | Innendørsbelysning |
| Integrerte platetopper | Induksjonstopp |
| Android-versjon | Android 15 |
| IP-klasse | IP68 |
| Type kontroll | Touch |
| Trådløs | Nei |
| Produsentfarge | Sort |
| Telefonsvarer | Nei |
| Lanseringsår | 2023 |
| Operativsystem | Android |
| Vekt | 218 g |
| Bredde | 75.5 mm |
| Dybde | 8.9 mm |
| For barn | Nei |
| Batterikapasitet | 5150 mAh |
| HDMI aktiv | Nei |
| Hev- og senkbar | Nei |
| Høytalerfunksjon | Nei |
| Innebygd vifte | Nei |
| IP-klassifisering (grad av beskyttelse og vann / støvtett) | IP68 |
| Fiberoptisk nettverkskabel | Nei |
| Type av Dual SIM | Nano SIM/eSIM |
| Funksjoner | eSIM |
| Innebygget trådløs lading | Nei |
| Støtte for to SIM-kort | Ja |
| Type SIM-kort | Nano |
| Med støtte for hurtiglading | Ja |
| Vannbestandig | Ja |
| Vanntett | Ja |
| Innebygd USB-hub | Nei |
| Hodetelefonutgang | Nei |
| Thunderbolt | Nei |
| Medfølgende tastatur | Nei |
| NFC | Ja |
| Remfarge | Sort |
| Vanntetthet (klassifisering) | IP68 |
| Fysiskt tastatur | Nei |
| Bluetooth-versjon | Bluetooth 6.0 |
| RAM | 16GB |
| RAM-minne | 16GB |
| Produktvekt | 218 g |
| Berøringsskjerm | Ja |
| Fargeskjerm | Ja |
| Piksel tetthet (PPI) | 460 |
| Oppdateringsfrekvens | 120 Hz |
| Oppløsning | 50 |
| Skjermstørrelse | 6.67 " |
| Smartphonekompatibilitet | Android |
| Antall kameraer (bak) | 3 |
| Bildefrekvens (maks) | 240fps |
| Maksimal blenderåpning | 1.68 |
| Optisk bildestabilisering (OIS) | Ja |
| Videoppløsning (maks) | 1080p |
| Videoinnspilling | Ja |
| Kameraoppløsning | 50.0 MP |
| Frontkamera | Ja |
| Internminne | 512GB |
| Intern lagringsplass (type) | Flashminne/SSD |
| Maksimal minnekapasitet | 512GB |
| Lagringsplass | 512 GB |
| Lagringskapasitet | 512GB |
| Antall prosessorkjerner | 8 Stk |
| Prosessorhastighet | 3.2 GHz |
| 5G | Ja |
| 5G (NR) | Ja |
| Trådløst nettverk | Ja |
| Trådløs overføringsteknologi | Bluetooth, Wi-Fi, 5G, 4G (LTE) |
| Trådløs nettverksstandard | 802.11a, 802.11b, 802.11g, 802.11n (Wi-Fi 4), 802.11ac (Wi-Fi 5), 802.11ax (Wi-Fi 6), 802.11be (Wi-Fi 7) |
| Frekvensområde (5G) | FR1 (Sub-6 GHz) |
| Innebygget satelittnavigasjonssystem | Ja |
| Wi-Fi | Ja |
| SIM-kort | Nano-SIM |
| Mobilt bredbånd (WWAN) | Ja |
| GPS | Ja |
| Bluetooth | Ja |
| Dobbel SIM-kortspor | Ja |
| HDR-stöd | Nei |
| HDCP | Nei |
| GAP-kombatibel | Nei |
| Kompatible mobile enheter | Android |
| ECO DECT | Nei |
| Belyst skjerm | Ja |
| Multitouch | Nei |
| Nøkkelord | E SIM-telefoner |
| Bildeforhold | 20:9 |
| Lysstyrke | 4500 cd/m2 |
| Skjerm funksjoner | 120Hz oppdateringsfrekvens |
| Pikseltetthet | 460 PPI |
| Grafikkprosessortype | Adreno 660 |
| Prosessorkjernetype | 8 (Octa) Core |
| Prosessor for grafikk (GPU) | Ja |
Fordeler og ulemper
FAQ
Populære produkter


Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 8 490,- den billigste prisen for Nothing Phone (3) 16GB RAM 512GB Lagring 5G Svart Mobiltelefon blant 4 butikker hos Prisradar. Dette produktet er også på vår topp 5-rangering av beste mobiltelefon.
Produktanmeldelser





























































